De eerste karakterpreview van de Black Clover-film belicht Asta in al zijn glorie

Een van de meest opwindende anime-projecten van 2023 is de Black Clover-film van Netflix, formeel getiteld Sword of the Wizard King, die de terugkeer van de anime-aanpassing van de manga zal markeren. Hoewel de serie van auteur en illustrator Yuki Tabata een anime-aanpassing op televisie had, gedaan door Studio Pierrot, werd deze geannuleerd net toen de Spade Kingdom Raid-boog begon.

Sinds die noodlottige beslissing in maart 2021 schreeuwen kijkers om te weten wanneer de anime van de serie zal terugkeren. Hoewel velen dachten dat de langverwachte aankondiging in de tweede helft van 2022 de terugkeer van de tv-anime zou zijn, hoorden fans in plaats daarvan dat de Black Clover-film eraan zou komen.

Helaas werd de oorspronkelijke releasedatum van 31 maart 2023 voor de film uitgesteld tot vrijdag 16 juni 2023 vanwege productieproblemen met betrekking tot de impact van het COVID-19-virus.

Nu de releasedatum echter nog weken verwijderd is en er geen vertragingen in zicht zijn, is het aftellen naar de release van de Black Clover-film begonnen met de nieuwste op personages gerichte trailer.

De op Asta gerichte trailer van de Black Clover-film is het begin van vier weken van karaktergerichte previews tot aan de release van de film

De laatste

Het officiële Japanse Twitter-account voor de franchise plaatste de nieuwste trailer voor de Black Clover-film op vrijdag 26 mei 2023. De trailer concentreert zich op Asta en toont hem in al zijn glorie terwijl hij wordt aangespoord door kameraden en zijn rivaal Yuno terwijl hij het opneemt tegen tegen Conrad Leto , de voormalige tovenaarskoning.

Wanneer de tweet wordt vertaald, blijkt dat deze nieuwste trailer de Asta-versie is van de personagevoorbeelden voor de film. De post kondigt ook aan dat fans gedurende de komende vier opeenvolgende weken voorafgaand aan de release van de film wekelijks een nieuw personagevoorbeeld kunnen verwachten. Gezien de formulering wordt Asta’s beschouwd als de eerste van de vier.

De tweet vraagt ​​​​fans ook om “let op Asta’s vechtstijl buiten de limiet.” Daarnaast kondigt het aan dat er ook een volg- en retweet-campagne zal worden gehouden. Om aan de campagne deel te nemen, moeten fans het officiële Twitter-account van de franchise volgen en de tweet “het personage PV” retweeten. Vijf mensen in de loterij maken kans op een soort ‘gesigneerde poster’.

Tabata fungeert als de hoofdsupervisor en originele personageontwerper van de aankomende film, en het personeel en de castleden van de televisie-anime keren ook terug voor de film. Dit omvat Ayatake Tanemura als regisseur, Itsuko Takeda als karakterontwerper en Minako Seki als muziekcomponist.

De Black Clover-film wordt geopend in theaters in Japan, maar gaat rechtstreeks naar Netflix voor internationale kijkers.

Zorg ervoor dat je op de hoogte blijft van al het manga- en filmnieuws van Black Clover, evenals algemeen nieuws over anime, manga, film en live-actie naarmate 2023 vordert.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *