Ludwig kondigt een veiling aan voor “alles wat hij bezit”, inclusief YouTube Golden Play Button, Jackie Chan-standbeeld van $ 16.000 en meer

Op 26 mei 2023 ging YouTube Gaming-persoonlijkheid Ludwig naar Twitter om aan te kondigen dat hij een veiling zou houden voor “alles wat hij bezit”, waarbij hij beweerde dat hij van plan was “opnieuw te beginnen”. Stichting Make-A-Wish. Zijn bericht op sociale media luidt:

fortnite-promotie-banner

“Ik ben een grote hoarder geworden” – Ludwig legt uit waarom hij ervoor koos een veiling te organiseren om zijn waardevolle bezittingen weg te geven

Ludwig verstrekte aanvullende details voor het komende evenement via een YouTube Shorts-clip. In de clip verklaarde hij dat hij besloot een veiling te houden om zijn waardevolle bezittingen weg te geven, omdat hij een “grote hoarder” werd nadat hij een streamer was geworden:

“Ik heb een groot probleem en ik heb je hulp nodig. Ik ben een grote hoarder geworden nadat ik een streamer ben geworden. Ik sta toe dat mijn chat mijn geld uitgeeft om dingen te kopen, en uiteindelijk kopen ze veel te veel dingen.

Hij somde een aantal items op die hij had gekocht, variërend van een levensgrote Nami-figuur uit One Piece tot een Jackie Chan-beeld van $ 16.000:

“Ik heb een verdomd bijna levensgroot beeld van Nami uit One Piece. Veel te veel Pokemon-kaarten. Ik heb een gouden plaquette van YouTube, dat moet speciaal zijn, of zoiets. Ik heb letterlijk een standbeeld van Jackie Chan van $ 16.000. Wie heeft dat nodig?! Niet ik. En ik wil het allemaal aan jullie weggeven. Nou… ik wil het wegveilen.’

https://www.youtube.com/watch?v=null

Ludwig zei toen dat hij zoveel mogelijk geld wilde inzamelen voor de Make-A-Wish Foundation . Hij legde ook uit hoe de online community zou kunnen deelnemen aan de komende veiling:

“Ik probeer zoveel mogelijk geld in te zamelen voor Make-A-Wish. Dus besloot ik om al mijn items te veilen. En je kunt alles kopen. Dus kom gewoon naar mijn stream, deze zondag (28 mei 2023) om 14.00 uur, Pacific. En je kunt alles kopen! Alle opbrengsten gaan naar Make-A-Wish, en laten we zoveel mogelijk geld inzamelen!”

Fans reageren op de aankondiging van Ludwig

De aankondiging van de streamer ging snel viraal op Twitter, waarbij een fan gekscherend vroeg hoeveel zijn kat, Coots , zou kosten:

Ondertussen verklaarde een ander communitylid dat ze all-in zouden zijn gegaan voor de YouTube Golden Play Button :

Netizens delen op Twitter hun mening over de veilingaankondiging van de streamer (afbeelding via Twitter)

Enkele van de meer relevante antwoorden waren in deze zin:

Dit is niet de eerste keer dat Ludwig waardevolle bezittingen tijdens een livestream veilt. Op 26 januari 2022 haalde de 27-jarige meer dan $ 100.000 op voor de No Kids Hungry Organization door zijn YouTube Silver Play Button, door Tom Brady gesigneerde NFL-gamebal, drie PSA-gecertificeerde Pokemon-kaarten en andere items te verkopen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *