Het onthullen van de ware hoofdrolspeler: Akane in Oshi no Ko Hoofdstuk 159

Na de release van Oshi no Ko hoofdstuk 159, beeldde de manga de gevolgen af ​​van Fuyuko Niino’s steekpartij op “Ruby Hoshino”. Deze wending van gebeurtenissen zorgde voor angst bij fans, want als Ruby zonder waarschuwing was neergestoken, had ze hetzelfde lot kunnen ondergaan als haar moeder, Ai Hoshino, die tragisch genoeg stierf aan het begin van de serie.

Ondanks dat ze de beproeving mogelijk overleefde, was er nog steeds een mogelijkheid dat haar blessure zou hebben geresulteerd in de annulering of uitstel van het laatste B-Komachi live concert. Dit zou uiteindelijk Kana Arima’s afscheidssegment hebben verwoest.

Echter, Oshi no Ko hoofdstuk 159 onthulde dat geen van deze gebeurtenissen daadwerkelijk plaatsvond. Dit was allemaal te danken aan Akane Kurokawa die opnieuw ingreep om de dag te redden. Als gevolg hiervan begonnen veel fans haar te herkennen als de echte protagonist van de mangaserie.

Dit artikel bevat spoilers van de manga Oshi no Ko. Lees het op eigen risico.

Hoe Akane Kurokawa Ruby Hoshino redde in Oshi no Ko Hoofdstuk 159

Akane Kurokawa zoals te zien in Oshi no Ko hoofdstuk 159 (Afbeelding via Shueisha)

In hoofdstuk 158 van Oshi no Ko onthulden de laatste pagina’s een schokkende gebeurtenis op kerstdag. Fuyuko Niino, in een poging om te voorkomen dat Ruby Hoshino haar moeder Ai zou overtreffen als idool, stak haar voor haar deur neer. Deze tragische scène bracht herinneringen terug aan Ai’s vroegtijdige dood en liet fans bezorgd achter over het welzijn van de jonge idool.

Ondanks eerdere speculaties was het niet Ruby die werd neergestoken door Niino in Oshi no Ko hoofdstuk 159. In plaats daarvan was het Akane Kurokawa, die zichzelf slim had vermomd als Ruby door een pruik te dragen. Akane had extra voorzorgsmaatregelen genomen door een mesbestendig vest te dragen om haar veiligheid te garanderen. Ondertussen was de echte Ruby al op de concertlocatie, zich klaarmakend voor haar optreden. Dankzij Akane’s snelle denken werd Ruby succesvol beschermd.

Opgemerkt moet worden dat Akane ruim van tevoren klaar was voor dit evenement, en daarom kon ze het Miyazaki-concert van B-Komachi bijwonen. Fans moeten dit in gedachten houden.

Waarom beschouwen fans Akane als het echte hoofdpersonage van Oshi no Ko?

Ondanks dat ze de echte protagonisten van de mangaserie zijn, worden Aqua en Ruby Hoshino vaak overschaduwd door Akane, die wordt geprezen als het hoofdpersonage vanwege haar significante impact op de verhaallijn. Dit is een eigenschap die de echte protagonisten vaak misten, waardoor Akane een cruciaal figuur in de serie is.

Akane’s interventie was cruciaal in verschillende belangrijke plotpunten in het verhaal. Sterker nog, sommige van deze plotpunten hadden helemaal niets met Aqua en Ruby te maken, waardoor Akane ze in de serie zelf moest afhandelen.

Aqua Hoshino zoals te zien in Oshi no Ko hoofdstuk 159 (afbeelding via Shueisha)

Bovendien, terwijl Aqua Hoshino’s deducties over Hikaru Kamiki off-screen plaatsvonden, konden kijkers Akane Kurokawa’s deducties in real time zien. In elk type media wordt het personage dat het mysterie oplost doorgaans gezien als het hoofdpersonage. Daarom was het ongebruikelijk dat Akane deze rol vervulde, maar niet als de protagonist werd herkend.

Als gevolg van de gebeurtenissen in Oshi no Ko hoofdstuk 159, waar Akane Ruby redde en Niino confronteerde met haar gedrag in het verleden, konden fans de mishandeling van Akane Kurokawa niet langer tolereren. Bijgevolg prezen ze de Lala Lai-actrice als de rechtmatige protagonist van de serie.

  • De manga Oshi no Ko maakt de cirkel rond met Ruby die dezelfde ervaring deelt als Ai in hoofdstuk 158
  • Oshi no Ko live-action kondigt releasedatum en personeel aan met een nieuwe PV en visual
  • 7 manga’s zoals Oshi no Ko die na een veelbelovende start in de steek zijn gelaten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *