Super Bowl LVIII: Kiedy się odbędzie, jak mogę obejrzeć i kto wystąpi w przerwie meczu?

Przed nami ostatni mecz sezonu NFL, a Super Bowl LVIII pojawi się na ekranach telewizorów na całym świecie w ten weekend. Które dwie drużyny rywalizują o Trofeum Lombardi?

Patrick Mahomes poprowadzi drużynę Kansas City Chiefs do czwartego zwycięstwa w Super Bowl w ciągu ostatnich pięciu lat. Początkująca dynastia wygrała dwa ze swoich występów, a w niedzielę będzie dążyć do trzeciego.

Brock Purdy, ostateczny wybór w drafcie NFL 2022 , wybrał inną drogę do sławy. Jego drużyna San Francisco 49ers w sezonie zasadniczym uzyskała bilans 12-5 i wejdzie do Super Bowl LVIII jako faworyt.

Kto gra na Super Bowl LVIII?

49ers, czołowa drużyna NFC, zmierzy się z Chiefs, trzecią drużyną AFC.

Ta bitwa stanowi rewanż z Super Bowl LIV, kiedy Kansas City pokonało San Francisco 31-20 i zapewniło Chiefs pierwsze mistrzostwo od 1969 roku.

Gdzie jest Super Bowl LVIII?

Stadion Allegiant w Las Vegas w stanie Nevada będzie gospodarzem 58. corocznej edycji Super Bowl.

Kiedy odbędzie się Super Bowl LVIII?

Super Bowl LVIII rozpocznie się około 18:30 czasu wschodniego, 15:30 czasu pacyficznego i 23:30 w Wielkiej Brytanii, a występy przed meczem rozpoczną się kilka godzin wcześniej.

Kto wystąpi w przerwie meczu Super Bowl LVIII?

Wieloplatynowy artysta Usher wystąpi w przerwie meczu Super Bowl LVIII. Jest ośmiokrotnym zdobywcą nagrody Grammy, który od początku XXI wieku zyskał rzeszę fanów.

Ikona muzyki country Reba McEntire zaśpiewa hymn Stanów Zjednoczonych, a inny zdobywca nagrody Grammy, Post Malone, wykona utwór „America the Beautiful”.

Jak oglądać Super Bowl LVIII?

Super Bowl LVIII będzie transmitowany na żywo w Paramount+, platformie streamingowej CBS. Jest dostępny na CBS.com po zalogowaniu się u lokalnego dostawcy telewizji.

Po pierwsze, Nickelodeon będzie także transmitował na żywo mecz Chiefs vs. 49ers Super Bowl, ponieważ ten kanał skierowany do dzieci będzie emitował transmisję dla całej rodziny.

NFL Game Pass, Sling.TV, Fubo i YouTube TV to inne opcje oglądania Super Bowl LVIII, ale do oglądania może być wymagane członkostwo.

Jeśli klikniesz link do produktu na tej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską.