Harry Kane traci złotą szansę, gdy sezon Bayernu Monachium znajduje się na najniższym poziomie

W niedzielę sezon Bayernu Monachium pogorszył się, gdy mistrzowie Niemiec ponieśli trzecią porażkę w ciągu dziewięciu dni.

Na menadżerze Thomasie Tuchelu rośnie presja po druzgocącej porażce z Bochum 3:2, a następnie porażce 3:0 z rywalem o tytuł Bundesligi, Bayerem Leverkusen, który miał miejsce w ostatni weekend.

Te dwie porażki ligowe zbiegły się w środku tygodnia z porażką 1:0 z Lazio w Lidze Mistrzów, a Bayern, który wygrywał Bundesligę w każdym z ostatnich 11 sezonów, może zakończyć kampanię bez trofeum.

Bayern wypada już z Pucharu Niemiec, traci osiem punktów do lidera ligi Bayera Leverkusen i przegrywa 1:0 po pierwszym meczu z ostatnich 16 meczów w Lidze Mistrzów.

Kane traci ogromną szansę na oszczędzenie rumieńców Bayernowi

Gole Jamala Musiali i Harry’ego Kane’a nie wystarczyły Bayernowi, aby przerwać niedawną słabą passę, gdyż gole Takumy Asano, Kevena Schlotterbecka i Kevina Stogera zapewniły Bochum słynne zwycięstwo 3:2.

Kane miał wspaniałą okazję na remis i oszczędzenie rumieńców Bayernowi w 10. minucie doliczonego czasu gry, ale jego główka z bliskiej odległości trafiła prosto w bramkarza Manuela Reimanna.

Biorąc pod uwagę, że Kane nie zdobył żadnego ważnego trofeum na poziomie klubowym, wielu fanów uważało, że porażka z Lazio w środku tygodnia oznaczała, że ​​jego „klątwa trofeum” była realna. A dzisiejsza szokująca porażka w niczym nie osłabiła tej teorii.

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Gdybyś był na miejscu Harry’ego Kane’a, zacząłbyś się zastanawiać, czy ktoś wtedy nie rzucił na ciebie klątwy.

„11 tytułów mistrza Bundesligi z rzędu dla Bayernu, radzi sobie w Monachium i pomimo 25 bramek w 22 meczach, mają 8 punktów straty do drużyny z Leverkusen, która nie przegrała przez cały sezon”.

Inny dodał: „Kane pobije rekord największej liczby bramek w Bundeslidze w sezonie, ale Bayernowi nie uda się wygrać ligi po raz pierwszy od 12 lat. I to doskonale podsumowuje Harry’ego Kane’a.