Daniel Sturridge odpowiada po tym, jak fani upiekli jego strój z „zapiętymi pasami” w Super Sunday

Daniel Sturridge udzielił się w mediach społecznościowych po tym, jak podczas relacji Liverpool vs Man City w Super Sunday na antenie Sky Sports wyśmiewano go w Internecie z powodu jego „zapinania pasów bezpieczeństwa”.

Do Sturridge’a, byłego zawodnika obu drużyn, dołączyli w studiu Roy Keane, Micah Richards i Jamie Carragher podczas zapierającego dech w piersiach starcia w Premier League.

Liverpoolu i Man City nie można było rozdzielić po 99 minutach pulsującego futbolu, ponieważ obaj zdobyli punkt po remisie 1:1.

Jednak z dala od akcji wyczucie mody Sturridge’a znalazło się pod ostrzałem widzów oglądających w telewizji .

Daniel Sturridge odpowiada krytykom mody „zapnij pasy”.

Klamra paska kurtki 34-latka szybko znalazła się w centrum uwagi fanów, którzy pytali, dlaczego pozornie ma zapięte pasy bezpieczeństwa.

Teraz okazuje się, że Sturridge, odpowiadając na komentarze, był aż nadto świadomy tego, co pisano w Internecie.

W mediach społecznościowych napisał: „Ja: Założę po prostu ten czarny golf i tę prostą czarną marynarkę. Wtedy [ludzie] będą mogli skupić się na tym, co mam do powiedzenia i nie będą mieli nic do powiedzenia na temat mojego stroju.

„Internet: Dlaczego Sturridge ma zapięte pasy!?”

Na boisku rzut karny Alexisa Mac Allistera w drugiej połowie zniweczył pierwszą bramkę Johna Stonesa jeszcze przed przerwą.

Wynik oznacza, że ​​Arsenal pozostaje liderem Premier League pod względem różnicy bramek, wyprzedzając Liverpool, a trzecie Manchester City ma jeden punkt straty.

Jurgen Klopp był nieugięty, że jego zespół powinien otrzymać karę w doliczonym czasie gry, ale sędziego wsparł system VAR, który nie zmienił tej decyzji.

Tymczasem Pep Guardiola upierał się, że nie ma żadnych problemów z Kevinem De Bruyne po tym, jak Belg zareagował gniewnie na zmianę w drugiej połowie.