Jamie Carragher oskarża Gary’ego Neville’a o zorganizowanie wirusowej uroczystości Manchesteru United

Jamie Carragher oskarżył Gary’ego Neville’a o zorganizowanie wirusowego wideo celebracji zwycięstwa Manchesteru United w ostatniej minucie meczu z Liverpoolem w ćwierćfinale Pucharu Anglii.

Zwycięzca Amada w 121. minucie – a następnie w 122. minucie czerwona kartka – wprawił Old Trafford w zachwyt, gdy w ostatnich sekundach dogrywki pokonali zaciekłych rywali 4:3.

Rzuty karne wydawały się pewne, dopóki Alejandro Garnacho nie wybrał 21-latka, który spokojnie minął Caoimhina Kellehera.

Neville, podobnie jak wielu fanów Man United, był pochłonięty szaloną uroczystością. Były kapitan klubu w mediach społecznościowych zamieścił wideo, na którym krzyczy z radości po zdobyciu bramki.

Jamie Carragher: Wystawiono uroczystość Gary’ego Neville’a

Carragher stwierdził teraz, że uroczystość Neville’a została sfabrykowana, po tym jak zasugerował, aby 49-latek nacisnął przycisk przewijania do tyłu tylko po to, aby nagrać wideo.

Odpowiadając na tweeta z prośbą o „ocenę” uroczystości, Carragher napisał: „Nie jestem pewien, czy da się to pobić!

„To zdecydowanie przesada, nie tylko ze względu na efekty dźwiękowe, ale także dlatego, że przewinął to z powrotem na swoim Sky+ [dekoderze satelitarnym], aby samemu nagrać film!!!!!!”

To nie pierwszy raz, kiedy Carragher wypowiada się na temat zarzutów dotyczących „przesadnego świętowania”. Ekspert Sky Sports zmartwił Arsenal po tym, jak skrytykował występy Martina Odegaarda w wygranym 3:1 meczu z Liverpoolem.

Kapitan Arsenalu zamienił się miejscami z klubowym fotografem, aby zrobić sobie zdjęcie w odwrotnej kolejności, co bardzo irytowało Carraghera.

Odegaard miał jednak doskonałą odpowiedź Carragherowi , gdy wkrótce potem temat pojawił się w studiu Sky Sports.