Genialna reakcja gwiazdy Arsenalu na kpiny Jamiego Carraghera

Kapitan Arsenalu, Martin Odegaard, zażartował, że „zbyt się boi”, aby powtórzyć kontrowersyjną uroczystość z fotografem klubu, po tym jak legenda Liverpoolu Jamie Carragher drażnił się z nim po zwycięstwie Kanonierów nad Sheffield United 6:0.

Podopieczni Mikela Artety rozegrali prawdopodobnie najpiękniejsze 45 minut gry w Premier League w tym sezonie, strzelając w poniedziałkowy wieczór pięć bramek w pierwszej połowie przeciwko Blades.

Zespół Chrisa Wildera tracił już trzy punkty po 15 minutach, a kibice w rekordowym czasie skierowali się do wyjść.

Arsenal był bezlitosny w ostatnich meczach, strzelając 31 goli w ostatnich siedmiu meczach, co stanowi nowy rekord Premier League .

Kontrowersje związane z uroczystością Arsenalu

Zwycięstwo 3:1 z Liverpoolem stanowi część ich obecnej serii zwycięstw, a radość Odegaarda po tym meczu wywołała kontrowersje po meczu.

25-letni pomocnik został oskarżony przez byłego Red Carraghera o nadmierne świętowanie po tym, jak Odegaard zamienił się miejscami z klubowym fotografem Stuartem MacFarlane’em, aby zrobić sobie zdjęcie na boisku przed kibicami.

„Po prostu zejdź tunelem” – powiedział Carragher po zwycięstwie Arsenalu nad Liverpoolem. „Wygrałeś mecz, trzy punkty. Byli genialni, wracając do wyścigu o tytuł… zejdź do tunelu. Mówię poważnie, szczerze…”

Co Martin Odegaard powiedział Jamiemu Carragherowi?

Oczywiście wszystkie oczy były zwrócone na Arsenal po gwizdku kończącym mecz przeciwko Sheffield United, a gracze świętowali przed kibicami.

A ponieważ Odegaard nie powtarzał już tej samej uroczystości, Carragher nie mógł powstrzymać się od zagadnięcia gwiazdy Arsenalu po meczu.

„Martin, to był fantastyczny występ w twoim wykonaniu i wielkie zwycięstwo zespołu” – powiedział podczas Monday Night Football w Sky Sports . „Po prostu nie widziałem fotografa na boisku. Czy jest w szatni?”

Odegaard roześmiał się, zanim odpowiedział: „Czekałem, aż coś powiesz. Dziś zbyt się bałam, żeby to zrobić. Poszedłem dzisiaj od razu!”

Następnie gospodarz programu, Dave Jones, dodał: „Wszyscy o tym myśleliśmy. To był słoń w pokoju.

Na którym miejscu jest Arsenal w wyścigu o tytuł Premier League?

Arsenal ma teraz jeden punkt za drugim Manchesterem City i dwa punkty za liderem ligi, Liverpoolem.

Kanonierzy mogą awansować na szczyt po zwycięstwie nad Brentford w sobotę, podczas gdy Liverpool i City zmierzą się na Anfield w niedzielę.