Jamie Carragher „wstrząśnął”, namawiając gwiazdę Arsenalu, Martina Odegaarda, aby „zeszedł do tunelu”

Ekspert Sky Sports Jamie Carragher został nazwany przez fanów Arsenalu „wstrząśniętym” po swojej reakcji w studiu na porażkę Liverpoolu 3:1 na stadionie Emirates.

Dwa nietypowe błędy bramkarza Liverpoolu Alissona dały bramki Arsenalu w drugiej połowie Gabrielowi Martinelliemu i Leandro Trossardowi po bramce Bukayo Saki w pierwszej połowie i samobójczej bramce Gabriela dla Liverpoolu.

Zwycięstwo Arsenalu przesunęło ich o dwa punkty do Liverpoolu na szczycie tabeli Premier League, a wynik otworzył szeroko drogę do wyścigu o tytuł.

„Wstrząśnięty” Carragher

W pełnym wymiarze godzin kamery Sky Sports skierowały się na kapitana Arsenalu, Martina Odegaarda, który robił uroczyste zdjęcia fotografowi klubu Kanonierów na oczach fanów Arsenalu.

Podczas gdy Odegaard bawił się kamerą, legenda Liverpoolu Jamie Carragher w studiu Sky Sports nie był pod wielkim wrażeniem i zaatakował reprezentanta Norwegii.

„Po prostu zejdź do tunelu” – wściekł się Carragher. „Wygrałeś mecz, to są trzy punkty. Byli genialni, wrócili do wyścigu o tytuł i zjechali do tunelu. Mówię poważnie, szczerze.”

Fani Arsenalu szybko zareagowali na reakcję Carraghera w mediach społecznościowych i określili legendę Liverpoolu jako „wstrząśniętą”.

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Carragher wzdrygnął się, hahahaha”, a inny napisał: „Carragher płaczący nad Odegaardem, który zrobił sobie zdjęcie z fotografem, mnie zabił”.

Obecni mistrzowie Man City będą chcieli wyrównać liczbę punktów z Arsenalem, gdy w poniedziałek zmierzą się z Brentford, podczas gdy wyścig o tytuł Premier League wciąż nabiera tempa.