Roy Keane twierdzi, że menadżer Manchesteru United Erik ten Hag stoi przed „wielkimi znakami zapytania”

Menedżer Manchesteru United, Erik ten Hag, musi teraz stawić czoła „wielkim znakom zapytania” co do swojej pozycji po bolesnej porażce 3:1 z Man City.

Tak brutalnie ocenił legendę United Roya Keane’a, który pracował nad grą w studiu Sky Sports na stadionie Etihad.

Bramka Phila Fodena i gol Erlinga Haalanda sprawiły, że krzyk Marcusa Rashforda w pierwszej połowie był jedynie pocieszeniem, gdy City było o jeden punkt od lidera Premier League, Liverpoolu.

Jednak druga porażka z rzędu sprawiła, że ​​Manchester United traci 11 punktów do czwartej w tabeli Aston Villi i istnieje poważne ryzyko, że w przyszłym sezonie nie wystąpią w Lidze Mistrzów .

Keane przedstawia różnicę między Man City a Manchesterem United

Na Ten Hag rośnie presja, a sezon United może przejść w przeciętność po kolejnej dotkliwej porażce.

I chociaż Keane nie był zbyt krytyczny wobec występu swojej byłej drużyny, uważa, że ​​wynik stawia pod znakiem zapytania zarówno zawodników, jak i menedżera.

„Nie chcę być zbyt surowy dla United, ponieważ uważam, że Man City było genialne i pokazało, dlaczego są mistrzami” – powiedział Keane.

„To oznacza 11 porażek ligowych dla United, ale w przypadku City dowiadują się o wszystkich twoich niedociągnięciach. Nie ma tu żadnej kryjówki, a oni je nosili i nosili.

„Statystyki na koniec meczu pokazały, jak dominowała drużyna Man City. Nawet tacy zawodnicy jak Haaland i De Bruyne nie byli w najlepszej formie, ale są tacy ludzie jak Foden, którzy robią postępy.

– Jest niesamowitym, genialnym graczem, ale nadal pozostawia to znak zapytania w przypadku United. Dokąd zmierza ta drużyna United? Szczególnie w ostatnich 25 minutach, kiedy City się z nimi bawiło.

„Prawdopodobnie dałbym więcej uznania City niż krytykowanie United. Nie ma kryjówki i United będą musieli dzisiaj wziąć leki, ale przed tym zespołem i, niestety, menedżerem stoją ogromne znaki zapytania.