Stephen A. Smith robi klasyczną pieczeń natychmiastową, gdy Warriors bombardują Celtics

W niedzielne popołudnie Boston Celtics dali Golden State Warriors dobrą, staromodną porażkę. Analityk ESPN Stephen A. Smith nie mógł powstrzymać języka przez tę połowę.

Byli mistrzowie NBA 2022 w poważny sposób zawiedli hałaśliwego analityka.

Po 24 minutach akcji Celtics utrzymywali ogromną przewagę 82-38 nad Warriors, która ostatecznie zakończyła się remisem 140-88.

Z dyrektorem generalnym Golden State, Bobem Myersem, jako jednym z panelistów, Smith spojrzał w kamerę podczas występu w przerwie i wyjaśnił, co to było.

Stephen A. Smith krytykuje Warriors za fatalną porażkę Celtics

Smith skrytykował Warriors za zawstydzenie się w meczu rewanżowym z Celtics w meczu finałowym, według ClutchPoints na X :

„To było niesamowite skopanie tyłka” – powiedział Smith, rozpoczynając swoją tyradę. „Powinni przełożyć mecz i dać Warriors około tygodnia na regenerację. Nigdy czegoś takiego nie widziałem.

Smith posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​Warriors powinni byli wrócić do domu i że dobrze im zrobi tydzień wolnego na regenerację.

Twarz ESPN miała wiele powodów, aby zaatakować Warriors poza tablicą wyników. Skończyło się na tym, że trafiali 17 procent z trzech do 51 procent Celtics.

Golden State również popełniło w tej sprawie fatalne 17 strat. Smith nie potrzebuje wiele, aby zapalić swój lont.

Jednakże występ drużyny Warriors, która powinna rywalizować na Zachodzie, spowodował, że Smith niemal eksplodował. To było w pełni uzasadnione i stworzone z myślą o jednym z najzabawniejszych występów w przerwie meczu w roku.

Jeśli klikniesz link do produktu na tej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską.