Джеймі Каррагер “роздратувався”, коли закликав зірку “Арсенала” Мартіна Одегорда “спуститися в тунель”

Фанати “Арсеналу” назвали експерта Sky Sports Джеймі Каррагера “роздратованим” після його реакції в студії на поразку “Ліверпуля” з рахунком 3:1 на стадіоні “Емірейтс”.

Дві нехарактерні помилки воротаря «Ліверпуля» Аліссон подарували «Арсеналу» голи у другому таймі Габріелю Мартінеллі та Леандро Троссару після голу Букайо Сака в першому таймі та автоголу Габріеля за «Ліверпуль».

Перемога «Арсеналу» підвела їх на два очки до «Ліверпуля» на вершині турнірної таблиці Прем’єр-ліги, і результат розірвав гонку за титул.

«Розчулений» Каррагер

У основну програму камери Sky Sports зафіксували капітана «Арсеналу» Мартіна Одегарда, який робив святкові фотографії клубного фотографа «Канонірів» перед уболівальниками «Арсеналу».

Поки Одегард розважався з камерою, легенда «Ліверпуля» Джеймі Каррагер був менш ніж вражений у студії Sky Sports і налетів на гравця Норвегії.

«Просто спустіться тунелем», — обурився Каррагер. «Ви виграли гру, це три очки. Вони були блискучими, вони повернулися в боротьбу за титул, спустіться в тунель. Я серйозно, чесно».

Фанати «Арсеналу» швидко відреагували на реакцію Каррагера в соціальних мережах і назвали легенду «Ліверпуля» «розбитим».

Один фанат написав у Твіттері: «Каррагер затріщав, ха-ха-ха», а інший сказав: «Каррагер плаче через те, що Одегард фотографувався з фотографом, мене вбив».

Чинний чемпіон “Ман Сіті” намагатиметься зрівнятися за очками з “Арсеналом” під час зустрічі з “Брентфордом” у понеділок, оскільки боротьба за титул Прем’єр-ліги продовжує нагріватися.