Фанати не можуть насолодитися неймовірним дуетом, як Гаррі Стайлз помітив на матчі «Лутон» проти «Манчестер Юнайтед»

Музичну суперзірку Гаррі Стайлза помітили на публіці в малоймовірному місці – на стадіоні Kenilworth Road у Лутон-Тауні.

Колишня зірка One Direction, 30 років, наразі відпочиває від музики після тривалого світового туру, і сьогодні вдень у Хартфордширі, щоб подивитися на свою улюблену футбольну команду « Манчестер Юнайтед».

Стайлзу не довелося довго чекати першого голу, оскільки Расмус Хойлунд з «Юнайтед» відкрив рахунок на першій хвилині та забив у шостий матч Прем’єр-ліги поспіль.

І Юнайтед вів рахунок 2-0 лише через шість хвилин, коли Хойлунд подвоїв рахунок себе та своєї команди, перенаправивши удар Алехандро Гарначо у ворота, перш ніж Карлтон Морріс повернув гол для господарів у шаленій першій 15 хвилині.

Гаррі Стайлз і Мік Гарфорд – дует, про який ми навіть не підозрювали, що нам потрібен

Стайлз спостерігає за грою з режисерської ложі разом із давнім спортивним директором Лутона Міком Гарфордом.

І вболівальники не могли насолодитися тим фактом, що він дивився гру з Гарфордом, який був відомий як жорсткий чоловік протягом своєї 21-річної кар’єри гравця.

Букмекер Педді Пауер написав у Твіттері: «Гаррі Стайлз і Мік Гарфорд діляться пачкою Trebor Mints на Kenilworth Road > Тейлор Свіфт і Айс Спайс п’ють на Super Bowl».

Інший фанат написав у Twitter: «ГАРРІ СТАЙЛЗ у Лутоні. Нехай це засвоїться», а інший додав: «Уявіть собі вболівальника Лутона: він впав у кому після поразки від Гейтсхеда з рахунком 5:1 у 2013 році. Прокинувся у 2024 році, щоб побачити Гаррі Стайлза на Sky Sports, який готується дивитися матч Лутон — Ман Юнайтед».