Перша чверть Клея Томпсона вразила вболівальників, незважаючи на поразку «Ворріорз» чемпіонам, що захищаються

Зірка “Голден Стейт Ворріорз” Клей Томпсон продемонстрував старовинну клініку в першій чверті недільного нічного матчу проти “Денвер Наггетс”, викликавши велику реакцію вболівальників, незважаючи на їх поразку 119-103.

Томпсон був схожий на свого гравця зірок 2016 року, оскільки здалеку вразив чотирма триочковими. Чотириразового чемпіона було неможливо зупинити, оскільки товариші по команді годували його гарячу руку.

Після того, як Томпсон вийшов із лавки запасних у своїй новій ролі в осяжному майбутньому, про Томпсона почали розмовляти у спортивному світі.

Його вірусна дія була недовгою, оскільки «Ворріорз» не зуміли перемогти чинних чемпіонів НБА .

Вболівальників вразив 16-очковий натиск Клея Томпсона

Томпсон сягнув далеко в свою сумку, де прислів’я, і відчув пекучий дотик ззовні, який неможливо було погасити.

НБА поділився всім своїм пакетом найкращих моментів на X, який захопив світ баскетболу штурмом:

Шанувальники стікалися на платформу соціальних мереж , щоб поставити додатковий акумулятор у спину Томпсона, вважаючи його гарячий удар «радіоактивним» серед інших дотепних і веселих порівнянь.

Незважаючи на величезну кількість похвал у соціальних мережах, Томпсон і Ворріорз охолонули до кінця матчу проти Наггетс.

За три чверті, що залишилися, Томпсон набрав лише сім очок. Стівен Каррі сильно боровся, кидаючи з підлоги 6-18 на 20 очок, і команда не змогла перешкодити Ніколі Йокічу зробити тріпл-дабл 32-16-16, ані Джамалу Мюррею додати 27 очок.