Божевільний 59-футовий зумер Макса Струса викликав вибачення Луки Дончіча

Лука Дончіч взяв на себе провину за перемогу Макса Струса, яка принесла «Клівленд Кавальєрс» перемогу над «Даллас Маверікс» у вівторок увечері з рахунком 121-118.

Струс розвантажив 59-футову молитву, яка нарахувалася на зумер. Дончіч не розігрувався в обороні і дозволив неймовірному удару пройти в найкоротші терміни.

Суперзірка «Маверікс» була найближчою людиною до Струса у виставі. Через це він відчував, ніби чудодійний постріл був його провиною.

Незалежно від ступеня складності чи обставин у кінці гри, Дончіч визнав, що не зробив більше, щоб принести Далласу 34-ту перемогу в сезоні.

Лука Дончіч хвалить Макса Штруса і самокритикує

Макс Струс повернув м’яч після того, як передав м’яч за 2,6 секунди до кінця гри. Дончіч відступив, коли Струс атакував, і зумів лише підняти руку біля Струса, коли той впевнено піднявся.

Кандидат у MVP НБА міг застосувати повний тиск суду. Натомість він вирішив перестрахуватися. Зрештою це коштувало Далласу, як НБА поділилася на X:

Після гри 25-річний гравець надав Струсу реквізит, одночасно визнавши свою помилку.

«Неймовірний удар. Мені нема чого сказати. Макс завдав нам великої шкоди в 4-й чверті, але це був неймовірний удар, чувак”, – сказав Дончіч.

«Це була моя вина. Я повинен був натиснути більше. Я був першим, тож це була моя біда».

Дончіч і Мавс згоріли на ділянці. Струс набрав 12 очок за одну хвилину, а фортепіан набрав 15 очок за останні 3:46.

Шанувальники були вражені гарячим ударом Струса, як видно з потоку похвал, які поділилися на X:

Хоча світ НБА не обрушився на Дончіча так важко, як на нього самого.