Гран-прі Саудівської Аравії: як дивитися, час початку в суботу, телеканал тощо

Формула-1 повертається цими вихідними, коли Гран-прі Саудівської Аравії стане другою поспіль суботньою нічною гонкою після того, як минулого разу Макс Ферстаппен здобув перемогу під вогнями в Бахрейні.

Red Bull не показав жодних ознак того, що відмовляється від своєї хибної влади над спортом, оскільки Серхіо Перес пішов за своїм напарником через лінію минулих вихідних, щоб отримати один-два фінішних місця для чинних чемпіонів серед конструкторів.

Карлос Сайнс фінішував на подіумі – випередивши Леклерка на четвертому місці – а п’ятірку кращих завершив Джордж Рассел.

Льюїс Хемілтон витримав важкий початок свого останнього сезону з Mercedes, оскільки семиразовий чемпіон світу зняв картатий прапор на P7.

Тепер увага зміщується на події цих вихідних у Саудівській Аравії, коли Формула-1 повертається до Джидди, останньої траси, на якій Хемілтон перетнув фінішну пряму з першого місця у 2021 році.

Ось усе, що вам потрібно знати напередодні відключення світла цими вихідними.

Коли Гран-прі Саудівської Аравії?

Гонка розпочнеться в суботу, 9 березня, о 17:00 GMT, 12:00 за східним часом і 9:00 за тихоокеанським часом.

Чому Гран-прі Саудівської Аравії в суботу?

Змагання відбуваються в суботу через Рамадан, священний ісламський місяць, який починається в неділю, 10 березня.

Як я можу дивитися Гран-прі Саудівської Аравії по телевізору?

Глядачі у Великій Британії можуть дивитися перегони в прямому ефірі на Sky Sports , а глядачі в США можуть спостерігати за подією на ESPN .

F1 TV також доступний на окремих територіях.

Хто є чинним чемпіоном Ф1?

Минулого року Макс Ферстаппен очолив залік пілотів Red Bull – це його третій титул поспіль.