Джеймі Каррагера розкритикували за «жахливий» коментар про відданість Кейт Абдо під час перемоги над Арсеналом

Колишнього захисника “Ліверпуля” Джеймі Каррагера розкритикували після того, як він припустив, що ведуча CBS Кейт Абдо “не була вірною” своєму бойфренду Маліку Скотту.

Після недавніх коментарів Каррагера про те, що колега з Sky Sports Міка Річардс є таємним фанатом Арсеналу , колишньому гравцеві Ман Сіті дали футболку Арсеналу, щоб носити його під час трансляції матчу Арсенал проти Порту в Лізі чемпіонів.

Після інтерв’ю з Букайо Сака Каррагеру було сказано одягнути футболку, коли вона помінялася руками серед представленої команди.

Джеймі Каррагер розкритикував зауваження Кейт Абдо

Під час фінальної частини ефіру CBS колишня Реда сказала Абдо, що настала її черга одягнути його. Вона відмовилася, заявивши, що «лояльна» своєму клубу « Манчестер Юнайтед».

Потім Каррагер втрутився: «[Лояльний] Кому? Не Малику». Цей коментар змусив Абдо відповісти, вигукнувши: «Що? Чому ти взагалі це говориш?» коли Тьєррі Анрі та Річардс незграбно стояли поруч.

46-річний хлопець спробував розсмішити це зауваження, припустивши, що «його [Маліка] ще не згадували в шоу», але напруга була відчутною.

Не минуло багато часу, поки кліп почав обертатися в соціальних мережах, оскільки шанувальники висловили свій шок від коментаря Каррагера.

Крім телевізійних трансляцій, «Арсенал» переміг «Порту» з рахунком 4:2 по пенальті, подолавши відставання 1:0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Команда Мікеля Артети перемогла у матчі-відповіді з рахунком 1:0 завдяки удару Леандро Троссара в першому таймі, зрівнявши рахунок 1:1 за сумою двох матчів.

Воротар «Арсеналу» Девід Рая став героєм вечора, відбив два пенальті, забезпечивши своїй команді вихід до чвертьфіналу турніру вперше за 14 років.