Вболівальники «Пеліканс» в захваті від того, що зробив Сіон Вільямсон під час перемоги «Кліпперс».

Сіон Вільямсон пішов, привівши «Нью-Орлеан Пеліканс» до важливої ​​перемоги над «Лос-Анджелес Кліпперс» у п’ятницю ввечері з рахунком 112-104. З його 34 очок за вечір один конкретний лайп змусив уболівальників шаленіти.

«Пелікани» (40-26) зіткнулися з командою «Кліпперс» (42-24) з наслідками плей-офф на лінії. Лише три гри відокремлювали «Кліпперс», посіяні під № 4, від «Пеліканс», посіяні під № 5.

Зіон Вільямсон мав двох елітних захисників у вигляді Пола Джорджа та Кауї Леонарда, щоб відбиватися, коли він намагався скоротити розрив між Пеліканами та Кліпперс у турнірній таблиці та прагнути до переваги домашнього корту.

Гра завершилася з рахунком 80-80, а час закінчився в третій чверті. Тоді колишній 1-й номер НБА пішов у політ і зробив те, на що здатні лише деякі спортсмени в лізі.

Сіон Вільямсон переходить у «Air» Jordan з нереальним лежанням

Вільямсон отримав м’яч після передачі після того, як «Кліпперс» зрівняли в грі. Маючи лише 3,5 секунди, щоб пройти довжину підлоги, продукт Дюка перевершив Леонарда та Аміра Коффі, коли він досяг власної лінії трьох очок.

Потім Вільямсон відклав підтягування для стрибка на середній дистанції за 1,4 секунди до кінця. Замість цього він стрибнув з лінії штрафного кидка , скривився і завершив акробатичний хід над Джорджем, коли час сплив. Неймовірний простір змусив уболівальників «Пеліканс» ажіотажно пояснити в соціальних мережах.

Один користувач X ( @thunder-teams ) кумедно використав роздратовану реакцію легенди НФЛ Майкла Ірвіна на Ковбоїв, щоб висловити свій ажіотаж щодо дивовижної гри:

Вільямсон набрав імпульс у четвертій чверті. Піднявши Smoothie King Center на ноги, 23-річний форвард набрав сім очок за останні 12 хвилин гри.

Його хук 6:07 заспокоїв Лос-Анджелес після того, як вони довели гру до чотирьох. Це дозволило «Нью-Орлеану» збільшити свою перевагу та закрити велику перемогу.

Вільямсон доповнив свої 34 очки сімома підбираннями та чотирма передачами та вражаючим кидком з підлоги 14-21.

Після того, як у цьому сезоні стався клоун за свою вагу та мав справу з новими ярликами «бюст», дворазовий учасник Матчу всіх зірок довів, що він все ще є елітною силою ліги. Він також зацікавив фанатів НБА, які очікують на його потенційну участь у конкурсі Dunk Contest у 2025 році.

Якщо ви клацнете посилання продукту на цій сторінці, ми можемо отримати невелику партнерську комісію.