Турецькі футбольні вболівальники влаштували масову бійку з гравцями “Фенербахче” після вторгнення на поле

Вболівальники «Трабзонспора» увірвалися на поле та напали на гравців «Фенербахче» після того, як їх команда програла з рахунком 3:2 у Суперлізі Туреччини.

Колишній форвард “Челсі” Мічі Батшуайі забив переможний гол у ворота гостей на 87-й хвилині. Потім 30-річний гравець був змушений протистояти фанатам після фінального свистка.

Один уболівальник навіть був помічений, тримаючи кутовий прапорець, коли він кинувся на гравця «Фенербахче». Служби безпеки вибігли на поле, коли більшість мандрівного загону втекла тунелем.

Брайт Осайі-Самуель, колишня зірка КПР, вдарив загарбника на землю, коли той захищав себе та своїх товаришів по команді від оточуючих загроз насильства.

Президент ФІФА вимагає вжити заходів після футбольного насильства в Туреччині

Президент ФІФА Джанні Інфантіно закликав до дій після потворних сцен.

«Насильство, яке спостерігалося після матчу Суперліги Туреччини між «Трабзонспором» і «Фенербахче», є абсолютно неприпустимим – на полі чи поза ним, цьому не місце в нашому спорті чи суспільстві», – сказав він у соціальних мережах.

«Я вже говорив це раніше, і я повторю це знову – у футболі всі без винятку гравці повинні бути в безпеці, щоб грати в гру, яка приносить таку радість багатьом людям у всьому світі.

«Я закликаю відповідні органи влади забезпечити дотримання цього принципу на всіх рівнях і притягнення винуватців жахливих подій у Трабзоні до відповідальності за свої дії».

Міністр внутрішніх справ Туреччини Алі Єрлікая підтвердив, що 12 уболівальників були заарештовані після вторгнення на поле.

Після матчу тренер «Трабзонспора» Абдулла Авчі сказав: «Ми переживаємо період, коли турецький футбол зараз повністю сповнений хаосу, де напруга постійно висока, і ми не можемо використовувати цілющу силу футболу».

Зараз “Фенербахче” відстає від лідера чемпіонату “Галатасарая” лише на два очки. Тим часом «Трабзонспор» відстає на одне місце, третє, але відстає від «жовтих канарок» на 30 очок.