Вболівальники 76ers шаленіють після того, що зробив Келлі Убре проти Clippers

Вболівальники «Філадельфії 76ерс» були вражені після того, як у неділю Келлі Оубре поклав печать на перемогу команди над «Лос-Анджелес Кліпперс» з рахунком 121-107 нереальною грою в захисті.

“76ers” ( 39-32) протистояли “Кліпперс ” (44-26) у ключовому матчі на виїзді за їхню позицію в турнірній таблиці Східної конференції. Не маючи чинного MVP НБА Джоела Ембіда, «Сіксерс» потребували когось, хто б підвищився.

Убре зробив саме це, коли можливість швидкого прориву для Лос-Анджелеса загрожувала скоротити перевагу Філадельфії до чотирьох очок у середині третьої чверті.

Маленький форвард-ветеран піднявся на крокви для ключової зупинки проти одного з найсильніших гравців ліги.

Келлі Оубре піднімається на небо, щоб заблокувати Пола Джорджа

Гравець усіх зірок «Кліпперс» Пол Джордж зробив швидкий прорив 2 на 1 за 4:30 до кінця третьої чверті. Джордж вирішив піднятися, щоб занурити томагавк, але Оубре зустрів його біля краю та заблокував його спробу плаката.

Рішуча відмова звалила Джорджа на підлогу та спричинила вибух на арені Crypto.com. 19 370 присутніх викликали одну з найбільших реакцій сезону на команду-суперницю, а після цього вболівальники «Сіксерс» дивувалися грі на X.

Один фанат, @mccrystal_alex , назвав блокування «абсолютно смішним».

Інші ентузіасти НБА назвали кульмінацію «красивою» і тролили Джорджа за те, що він «плакав» перед суддями за те, що вони не призначили фол під час гри.

Блок Оубре дав 76ers поштовх, необхідний для того, щоб утримати невелике лідерство. Хоча він не забивав до кінця гри, він підштовхнув «Сіксерс» до перелому гри в четвертій чверті.

Філадельфія перемогла в Лос-Анджелесі з рахунком 33-24 за останні 12 хвилин гри. Тепер вони випереджають «Маямі Хіт» на 0,5 гри, будучи 7-м номером посіву на Сході, маючи трохи більше трьох тижнів до початку плей-офф НБА 2024 року.

Якщо ви клацнете посилання продукту на цій сторінці, ми можемо отримати невелику партнерську комісію.