Віктор Вембаньяма хвалить Джалена Брансона після епічної битви між “Сперс” і “Нікс”

Віктор Вембаньяма високо оцінив Джалена Брансона за його історичний результат у 61 очко під час перемоги Сан-Антоніо Сперс над Нью-Йорк Нікс із рахунком 130-126 у п’ятницю ввечері.

Вембаньяма досяг ще однієї віхи серед новачків, набравши рекорд кар’єри – 40 очок у матчі проти Нікс. «Сан-Антоніо» лідирував у другій чверті на 21 очко, а Брансон набрав 16 очок і зрівняв рахунок у 83 очки, залишившись у третій 5:07.

Гра дійшла до дроту. Французький феномен перевершив Брансона з рахунком 18-14 у четвертій чверті та овертаймі, щоб принести Шпорам перемогу.

Тим не менш, Вембаньяма на своїй прес-конференції після гри показав свою шапку продукту Villanova і захопився тим, наскільки він талановитий. Він також хвалив багатство надзвичайно обдарованих гравців НБА , які щовечора кидають йому виклик.

«Я ніколи раніше не бачив стільки величі. Наш сезон триває всього кілька місяців, і я щойно був свідком стільки величі [в НБА], і я хочу бути частиною цього», – сказав Вембаньяма.

Брансон — лише один із кількох гравців НБА, з якими лідер «Новачок року» зіткнувся цього сезону.

Гравець року, який претендує на звання найкращого захисника, отримав шанс зіткнутися з кандидатами на MVP у вигляді Ніколи Йокіча та Луки Дончіча, а також із лауреатами 75-ї річниці НБА у вигляді Леброна Джеймса, Кевіна Дюранта та Стівена Каррі .

У випадку Матчу всіх зірок Нікс його 61 очко було лише на одне очко, щоб побити рекорд Кармело Ентоні, який набрав 62 очки у франшизі Нікс, встановлений проти Шарлотт Хорнетс 24 січня 2014 року.

Вембаньяма встановив багато рекордів цього сезону, але поки що не вважає себе найкращим у грі. Неважливо, він впевнений, що скоро туди потрапить.