Рекордна поразка BO3: FlyQuest проти T1 на MSI 2024

Залишаючись вірними культовому мему NA (Біля аеропорту), поразка FlyQuest проти чинних чемпіонів світу T1 на MSI 2024 була настільки домінуючою, що вони встановили новий рекорд для найшвидшого BO3 на міжнародному турнірі.

З огляду на те, що T1 переміг на чемпіонаті світу у 2023 році, не дивно, що FlyQuest зазнав поразки від них. Команди LCS історично боролися з командами LCK, і ця тенденція продовжилася на MSI 2024.

Незважаючи на демонтаж FlyQuest, який привернув увагу, це було з абсолютно неправильних причин. Їх швидка поразка призвела до того, що вони досягли найшвидшого міжнародного сету BO3 за всю історію.

З загальним часом гри трохи більше 45 хвилин, вони значно перевершили попередній рекорд Golden Guardians минулого року з 48-хвилинним матчем.

Початковий матч став переломним моментом, що видно з виразу обличчя Bwipo, коли він боровся з найкращими гравцями T1. Гра завершилася надзвичайно швидко 17:31, лише за хвилину до сумнозвісного матчу MAD Lions, який також виграв T1.

Незважаючи на те, що цей матч був лише на півтори хвилини довшим, цей матч перевищив рекорд найшвидшої гри BO3 в міжнародній історії LoL, який раніше тримався завдяки поразці T1 проти Invictus на MSI 2019 з часом 16:01. На жаль, T1 не зміг здобути достатньо швидку перемогу, щоб стерти свій рекорд того, що вони були на боці історії, яка програла.

Незважаючи на зусилля, FlyQuest не змогли уникнути встановлення нового рекорду у другому матчі, який, як і перший, закінчився з рахунком 27:52. Хоча вони не зазнали найшвидшої поразки в одній грі в міжнародній історії, їм вдалося побити рекорд за весь сет.

Незважаючи на фінішний загальний час 45:23, ця серія зміцнила репутацію NA за встановлення рекордів поблизу аеропорту. Однак у FlyQuest все ще є шанс просунутися в цій події. Якщо вони зможуть перемогти команду з нижньої сітки, вони забезпечать собі місце на стадії сетки.

Незважаючи на те, що FlyQuest є однією з найперспективніших команд Північної Америки цього року, у FlyQuest ще багато роботи попереду, якщо вони сподіваються вплинути на міжнародне змагання проти найкращих команд світу.