Blue Lock: Розділ 273 – Дата й час випуску, зворотній відлік тощо

Розділ 273 Blue Lock планується опублікувати в середу, 28 серпня 2024 року, о 12:00 за японським стандартним часом. Через заплановану двотижневу перерву шанувальники можуть очікувати, що наступний розділ серії вийде через два тижні. Манга доступна на службі читання манги Kodansha K Manga.

У попередньому розділі Кайзер приєднався до Ісагі в їхній спробі вкрасти м’яч у Ріна. Коли вони боролися, їм на допомогу прийшов Несс і успішно вибив м’яч. Тоді Чарльз забрав втрачений м’яч, і всі почали готуватися до довгого пасу. На щастя, Кайзер зміг заблокувати передачу ударом головою.

Зверніть увагу: ця стаття містить спойлери з манги Blue Lock.

Blue Lock: Розділ 273 – Дата й час випуску

Ісагі та Рін у манзі Blue Lock (Зображення через Kodansha)

Виходячи з інформації з манги Blue Lock, більшість країн світу можуть очікувати вихід глави 273 у вівторок, 27 серпня 2024 року. Однак у Японії манга буде випущена в середу, 28 серпня 2024 року, о 12 ранку за японським стандартним часом. , згідно з графіком одночасного виходу всіх розділів журналу.

Незважаючи на те, що манга візьме двотижневу перерву, вона збігається із запланованою перервою Obon Weekly Shonen Magazine Kodansha, як видно з дати випуску наступного розділу. Таким чином, читачі можуть очікувати, що серія продовжиться з наступним розділом через два тижні.

Де я можу знайти розділ 273 Blue Lock?

Глава 273 Blue Lock буде опублікована на службі читання манги Kodansha K Manga. Послугу можна отримати через веб-сайт або додаток, але на даний момент вона доступна лише в Сполучених Штатах.

Хоча веб-сайт пропонує 53 безкоштовні розділи Blue Lock для читання, доступ до останніх розділів вимагає, щоб шанувальники купували бали.

Повторення розділу 272 Blue Lock

Чарльз Шевальє в манзі Blue Lock (зображення через Kodansha)

У розділі 272 Blue Lock під назвою «Камінь-ножиці-папір» Йоічі Ісагі та Майкл Кайзер об’єдналися, щоб протистояти Ріну Ітоші. Виявивши справжні наміри Ріна, він забажав усунути і Ісагі, і Кайзера. Однак Кайзер відмовився виконати бажання Рін. Саме в цей момент Алексіс Несс втрутився і вибив м’яч, викликавши захоплення Кайзера. Незважаючи на це, почуття Кайзера до Несса змінилися.

Коли Шарль Шевальє отримав м’яч, Кайзер намір стати найкращим гравцем Blue Lock зміцнився. Він знав, що для того, щоб досягти цього, він мав повалити Рін та Ісагі. У вирішальний момент Кайзер перехопив передачу Чарльза на Шидо, змусивши Ісагі зрозуміти, що він потрапив у нескінченну битву з Кайзером і Рін. Оскільки кожен з них був здатний перемогти іншого, Ісагі дійшов висновку, що гра потребує нового героя, щоб розірвати поточний цикл.

Що ми можемо очікувати від 273 глави Blue Lock?

Кайзер, Рін та Ісагі в манзі Blue Lock (Зображення через Kodansha)

Цілком імовірно, глава 273 Blue Lock буде зосереджена навколо Рін Ітоші. На це вказує кінцівка попередньої глави, де м’яч опинився у володінні Нанасе Нідзіро, члена системи Рін. Цілком імовірно, що він співпрацюватиме з Аоші Токіміцу, щоб створити хімічну реакцію та створити гольову можливість для Ріна Ітоші.

Незважаючи на спроби Йоічі Ісагі та Майкла Кайзера зупинити атаку, малоймовірно, що їм це вдасться в наступному розділі.