Успіх у рейтингах ISAC: основні моменти повернення – який був найкращий момент?

Перший сегмент програми MBC «2024 Chuseok Special Idol Star Athletics Championships» (зазвичай відомий як «ISAC») вийшов в ефір 16 вересня та отримав вражаючі рейтинги — 1,3% серед ключових глядачів віком 20–49 років і 3,7% серед домогосподарств у мегаполіси. Цей вражаючий результат забезпечив собі перше місце серед усіх програм, що транслювалися одночасно.

Визначним моментом став фінал жіночої стрільби з лука, який продемонстрував захоплююче змагання між Натті з KISS OF LIFE і Юнах з ILLIT, досягнувши максимального рейтингу аудиторії 5,2% (за даними Nielsen Korea).

Повернувшись після дворічної перерви, «2024 ISAC» представив чудовий склад МС, зокрема Джун Хюн Му, Чан Мін Хо, Янг Так, Лі Чан Вон, Кан Даніель, а також Хевон і Чон Дон з NMIXX. – виграв. З церемонії відкриття заходу була очевидна хімія та гумор семи ведучих.

isac-1-091724

Подія розпочалася з церемонії присяги під керівництвом Шиню з TWS, Воні з ILLIT, Саллюна з NMIXX і Сіона з NCT WISH, офіційно відзначивши початок свят «ISAC».

Цьогорічний жіночий командний турнір зі стрільби з лука був сповнений пам’ятних подій. Серед команд-учасниць були NMIXX, Center Union (включаючи Wooyeon з WOOAH, Yooyeon з tripleS, Heejin з ARTMS і Natty з KISS OF LIFE), ILLIT і STAYC. У захоплюючому поєдинку Вуйон з WOOAH набрав помітно високі результати для NMIXX, забезпечивши їм місце у фіналі. ILLIT також дійшов до фіналу, де Center Union переміг після напруженої боротьби, зрештою вигравши золоту медаль.

Забігаючи наперед, попередній перегляд «ISAC Part 2» обіцяє захоплюючі моменти, включно з енергійними танцювальними битвами та захоплюючим футзальним матчем, у якому команда футзальних легенд протистоять команді висхідних зірок. Друга частина «2024 Chuseok Special Idol Star Athletics Championships», яка демонструє більше захоплюючих змагань зі стрільби з лука, танцювальних видів спорту, брейк-дансу, футзалу та естафет, запланована на 17 вересня о 17:30.