Persija Evos виграє PMPL Indonesia 2023 Fall, ветеран Zuxxy став MVP

Persija Evos виграв трофей PUBG Mobile Pro League (PMPL) Indonesia Fall Split 2023. Команда, очолювана зірковими гравцями Luxxy та Zuxxy, демонструвала свої навички протягом двох тижнів. Загалом 16 запрошених команд з Індонезії змагалися за призовий фонд у розмірі 80 тис. доларів США та осінній слот Суперліги. Persija перетнула позначку в 500 очок у 60 іграх, і вони мали перевагу в 110 очок над найближчою командою, що показує, наскільки вони домінували в цьому сезоні. Вони здобули перемогу в 11 матчах і набрали 529 очок.

Morph GPX, що складається з членів команди Team Morph і GPX, показали однакові результати в обидва тижні, забезпечивши друге місце. Вони набрали загалом 419 балів і отримали кваліфікацію до Суперліги PUBG Mobile: SEA, оскільки переможець, Persija, вже співпрацює з PUBG Mobile для участі в цій регіональній Про-лізі та Суперлізі.

PMPL Індонезія 2023 Осінній огляд

Загальна турнірна таблиця Pro League Indonesia 2023 Fall (Зображення через PUBG Mobile)

Захисний чемпіон BOOM Esports показали хороші результати на другому тижні та піднялися на три позиції, щоб фінішувати на третьому місці з 411 балами. Alter Ego, чемпіони весни PMSL, показали непостійні результати в цій події, посівши сьоме місце з 355 очками. Однак обидві організації також є партнерами PUBG Mobile, що означає, що вони вже мають місця в Суперлізі.

Bigetron Red Villains провели ще один невдалий тиждень, у результаті чого вони скотилися на 10 місце в загальному заліку. Команда намагатиметься почати все з нуля в майбутньому PMSL, де вони вже є партнерами. Voin Bulls, який зайняв друге місце в PMPL ID Spring, не зміг повторити свої попередні виступи цього сезону та опинився на 11-му місці.

Dewa United посіла 15 місце після того, як не змогла завоювати поважну позицію протягом обох тижнів. Team Dominatus провела жахливий сезон, набравши лише 120 очок у 60 матчах. Про Ліга стартувала 7 червня і завершилася 18 червня.

Zuxxy з Persija Evos став MVP сезону PMPL, зібравши 108 елімінацій і завдавши шкоди понад 22,5 тисячі HP. Він також отримав нагороду Survivor Award за свою видатну гру.

Окрім цього, нагороду «Стрілець» отримала Розмарі з «Альтер Его», Бум Яммі був визнаний майстром гранат, RRQ Asaa отримав нагороду «Польовий медик», а Кагендра Zero2k отримав звання «Орлине око».