Блискуча відповідь зірки Арсеналу на жартівливість Джеймі Каррагера

Капітан “Арсеналу” Мартін Одегор пожартував, що він “надто боїться”, щоб повторити своє суперечливе святкування з клубним фотографом, після того як легенда “Ліверпуля” Джеймі Каррагер подражнив його після перемоги “канонірів” над “Шеффілд Юнайтед” з рахунком 6:0.

Команда Мікеля Артети провела, мабуть, найдомінантніші 45 хвилин футболу в Прем’єр-лізі цього сезону, забивши п’ять голів у першому таймі проти «Блейдс» у ніч на понеділок.

Через 15 хвилин команда Кріса Уайлдера вже програвала в три рази, коли вболівальники рушили до виходів за рекордний час.

«Арсенал» був безжальним в останніх матчах, забивши 31 гол в останніх семи іграх – це новий рекорд Прем’єр-ліги .

Суперечка щодо святкування Арсеналу

Перемога над «Ліверпулем» з рахунком 3:1 є частиною їх поточної серії перемог, а святкування Одегарда після цієї гри викликало післяматчеву полеміку.

Колишній Ред Каррагер звинуватив 25-річного півзахисника в надмірному святкуванні після того, як Одегард помінявся місцями з клубним фотографом Стюартом Макфарлейном, щоб сфотографувати його на полі перед уболівальниками.

«Просто спустіться в тунель», — сказав Каррагер після перемоги «Арсеналу» над «Ліверпулем». «Ти виграв гру, три очки. Вони були блискучими, ще в боротьбі за титул… спустіться в тунель. Я серйозно, чесно…”

Що Мартін Одегард сказав Джеймі Каррагеру?

Звичайно, всі погляди були прикуті до «Арсеналу» після основного свистка проти «Шеффілд Юнайтед», коли гравці святкували перед уболівальниками.

І оскільки Одегард не повторював те саме святкування, Каррагер не міг не розпитати зірку Арсеналу після гри.

«Мартіне, це був фантастичний виступ, чудова перемога для команди», — сказав він під час вечірнього футболу в понеділок на Sky Sports . «Я просто не бачив фотографа на полі. Він у роздягальні?»

Одегор засміявся, перш ніж відповісти: «Я чекав, що ти щось скажеш. Мені було надто страшно, щоб зробити це сьогодні. Я прямо сьогодні зайшов!»

Ведучий шоу Дейв Джонс додав: «Ми всі про це думали. Це був слон у кімнаті».

Який Арсенал у боротьбі за титул Прем’єр-ліги?

Тепер «Арсенал» на одне очко відстає від «Манчестер Сіті», що займає друге місце, і на два очки відстає від лідера чемпіонату «Ліверпуля».

«Каноніри» можуть вийти на вершину, здобувши перемогу над «Брентфордом» у суботу, а «Ліверпуль » і «Сіті» зіграють один до одного на «Енфілді» цієї неділі.