Капітан Цубаса, серія 33: дата виходу, очікування та інше

Довгоочікуваний випуск 33 серії капітана Цубаси запланований на 19 травня 2024 року о 16:00 за IST. На глядачів чекає продовження напруженого матчу Японія – Німеччина у фіналі юнацького турніру.

Поточний матч між цими двома сторонами був досить рівним, однак останній епізод був сильно зосереджений на спробах японської команди пробити захист німців. У ньому також було помітне протистояння між Карлом-Гайнцем Шнайдером і Гензо Вакабаяші.

Цей епізод підкреслив величезні труднощі, з якими зіткнулася Японія, намагаючись зрівнятися з німцями з точки зору фізичних можливостей і оборонної стратегії. Однак найбільш інтригуючим аспектом епізоду була розмова між обома командами у перерві та сумніви Роберто щодо його здатності ефективно керувати Цубасою.

У результаті глядачі можуть очікувати, що 33 епізод «Капітан Цубаса» продовжить розгортання матчу, надаючи розуміння техніки гри Німеччини та реакції Японії на них. Крім того, епізод може сильно висвітлити другий тайм і потенціал Японії забезпечити перемогу над німцями.

Зверніть увагу: ця стаття може містити спойлери до 33 епізоду Капітана Цубаси.

Капітан Цубаса: Епізод 33 – Фінальні протистояння між Німеччиною та Японією на юнацькому турнірі

Сцена з останнього епізоду (зображення через Studio Kai).

За словами Crunchyroll, наступний епізод Captain Tsubasa, епізод 33, буде доступний у неділю, 19 травня, о 17:30 за японським стандартним часом. Для шанувальників, які живуть у різних часових поясах, ось розклад дат і часу випуску:

19:30 , неділя , 19 травня

Японські шанувальники, які хочуть бути в курсі Цубаси та його друзів у арці Junior Youth, можуть налаштуватися на серіал на TV Tokyo, провідній аніме-платформі в Японії.

Міжнародні глядачі можуть транслювати епізод на Crunchyroll, але вони повинні мати підписку, щоб отримати до нього доступ.

Повторення попереднього епізоду

Більшість епізоду оберталася навколо різних сюжетних моментів, підкреслюючи Дойтера Мюллера як непрохідну перешкоду для японської команди. Будучи німецьким воротарем, Мюллер постійно кидає виклик японцям, і цей епізод також показав гостру реакцію його тренера Гюнтера на його гру.

Дискусії в перерві підкреслили контрастні характери обох персонажів і продемонстрували, що японська сторона цінує міцні зв’язки, тоді як німці віддають перевагу лідерству та рішучості Шнайдера.

Крім того, цей окремий епізод підкреслює відчуття невідповідності Роберто Цубасі як учителя та тренера. Однак пізніше цьому протиставляється його намагання дати своєму учневі кілька цінних порад для вирішальної фінальної гри.

Чого чекати від капітана Цубаси, серії 33?

Карл-Хайнц Шнайдер намагається перемогти з Німеччиною (зображення через Studio Kai).

Майбутній епізод 33 Captain Tsubasa, ймовірно, буде зосереджений на поточному матчі між Німеччиною та Японією, оскільки попередні епізоди показали Німеччину як грізну команду. Крім того, варто зазначити, що очікується, що Цубаса та його друзі зіграють значну роль у решту хвилин матчу, оскільки незабаром розпочнеться другий тайм.