Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів: коли це і з ким можуть зіграти Арсенал і Ман Сіті

“Арсенал” і “Ман Сіті” дізнаються своїх суперників у чвертьфіналі Ліги чемпіонів під час жеребкування в п’ятницю, 15 березня.

У вівторок, 12 березня, «каноніри» забронювали собі місце у фіналі вісімки, здобувши перемогу над «Порту» з рахунком 4:2 по пенальті (1:1 за AET).

Проте матч не обійшовся без суперечок, оскільки менеджер «Порту» Серхіо Консейсао звинуватив боса «Арсенала » Мікеля Артету в образі його сім’ї під час гри.

Тим часом «Ман Сіті » забезпечив собі місце у чвертьфіналі, перемігши ФК «Копенгаген» із загальним рахунком 6:2.

Ось усе, що вам потрібно знати перед розіграшем.

Коли жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів?

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудеться в п’ятницю, 15 березня, об 11:00 за Гринвічем, 4:00 за тихоокеанським часом і 7:00 за східним часом.

Які команди залишилися в змаганнях?

“Арсенал”, “Ман Сіті”, “Баварія”, “Реал”, “Барселона” та “Парі Сен-Жермен” вже закріпили своє місце у фінальній вісімці.

Переможці матчів “Атлетіко” – “Інтер” і “Боруссія” Дортмунд – ПСВ Ейндховен займуть останні два місця.

Чи зможуть “Арсенал” і “Ман Сіті” зіграти внічию?

Так, два клуби Прем’єр-ліги все ще можуть зіграти один проти одного, оскільки немає посіву чи банків для жеребкування чвертьфіналу.

Те саме стосується команд Ла Ліги, Барселони, Реала та Атлетіко (якщо останній переможе міланський Інтер), а також команд Бундесліги, Баварії та Боруссії Дортмунд (якщо вони зможуть пройти ПСВ).

Коли відбудеться чвертьфінал Ліги чемпіонів?

Перші матчі 1/4 фіналу відбудуться 9 і 10 квітня, матчі-відповіді – 16 і 17 квітня.