Кріштіану Роналду назвали “міс століття” після шоу жахів Аль-Насср

Кріштіану Роналду змусив уболівальників повірити після того, як колишній форвард “Манчестер Юнайтед” пропустив відкритий гол з трьох ярдів під час матчу за “Аль-Насср”.

П’ятиразовий володар “Золотого м’яча” виступав за свою команду під час матчу-відповіді чвертьфіналу Азійської Ліги чемпіонів проти “Аль-Айна”.

«Аль-Насср» програв у матчі з рахунком 1:0, коли команда Роналду в трилері з семи голів змусила матч дійти до пенальті із загальним рахунком 4:4.

Хоча це був гол Роналду на 118-й хвилині, який привів гру до точкового удару, уболівальників відвернув набагато більш шокуючий момент на початку матчу.

Кріштіану Роналду визнаний жахливим промахом

Зрештою «Аль-Насср» програв серію пенальті з рахунком 3-1, а Роналду був єдиним гравцем зі свого боку, який забив з 12-ярдів.

Але більш ранній інцидент на 61-й хвилині залишив вболівальників жахом після того, як Роналду якимось чином не зміг забити м’яч у ворота.

Воротар «Аль-Айна» добре опустився, щоб запобігти початковому удару по воротах, але зміг лише проштовхнути м’яч прямо в ноги Роналду.

Колишня зірка «Реала» здавалося впевненим, що заб’є, але якимось чином йому вдалося невдало пробити повз стійку з шестиярдового штрафного.

Минуло небагато часу, перш ніж фанати вийшли в соціальні мережі, щоб висловити своє занепокоєння тим, як хтось із Роналду міг упустити такий легкий шанс.

Роналду підписав контракт з Аль-Нассром у 2023 році після сенсаційної сварки з тренером Манчестер Юнайтед Еріком тен Хегом.

У вибуховому інтерв’ю Пірсу Моргану португальська зірка зізнався, що «не поважає» тренера «червоних дияволів».

Зараз Роналду проводить свій другий сезон за Аль-Насср, граючи разом із колишньою зіркою Ліверпуля Садіо Мане та екс-захисником Манчестер Юнайтед Алексом Теллесом.