Деніел Старрідж відповідає після того, як уболівальники підсмажили його наряд «пристебнутий» у Super Sunday

Деніел Старрідж звернувся до соціальних мереж після того, як отримав глузування в Інтернеті за його одяг із «ремнем безпеки» під час недільного репортажу Sky Sports про матч «Ліверпуль» – «Ман Сіті».

До Старріджа, колишнього гравця обох команд, у студії приєдналися Рой Кін, Міка Річардс і Джеймі Каррагер у апетитній сутичці Прем’єр-ліги.

«Ліверпуль» і «Ман Сіті» не могли розлучитися після 99 хвилин пульсуючого футболу, оскільки обидва задовольнилися очками внічию 1-1.

Проте далеко від події почуття моди Старріджа зазнало критики з боку тих, хто дивився по телевізору вдома.

Деніел Старрідж відповідає критикам моди на ремені безпеки

Пряжка ременя 34-річного хлопця на його куртці швидко привернула увагу шанувальників, коли вони запитували, чому він, здається, був пристебнутий.

Тепер виявилося, що Старрідж був дуже обізнаний про те, що пишуть в Інтернеті, коли він відповідав на коментарі.

У соціальних мережах він написав: «Я: я просто одягну цю чорну водолазку з цим простим чорним блейзером. Тоді [люди] зможуть зосередитися на тому, що я маю сказати, і не матимуть нічого сказати про моє вбрання.

«Інтернет: Чому Старрідж пристебнутий?»

На полі Алексіс Мак Аллістер з пенальті у другому таймі скасував гол Джона Стоунза перед перервою.

Результат означає, що “Арсенал” залишається лідером Прем’єр-ліги за різницею м’ячів, випереджаючи “Ліверпуль”, а “Ман Сіті” відстає на одне очко на третьому місці.

Юрген Клопп був категоричний, що його команда повинна була застосовувати пенальті в компенсований час, але рефері підтримав VAR, який не зміг скасувати це рішення.

Тим часом Пеп Гвардіола наполягав, що у нього немає проблем з Кевіном де Брейне після того, як бельгієць сердито відреагував на заміну в другому таймі.