Гарі Невілл звинувачує Ерлінга Хааланда в тому, що він намагається бути «надто розумним» з місією жахів

Легенда “Манчестер Юнайтед” Гері Невілл звинуватив зірку “Манчестер Сіті” Ерлінга Халанда в “намаганні бути занадто розумним” після його жахливого промаху в Манчестерському дербі.

«Сіті» вирушив у матч Прем’єр-ліги на стадіоні «Етіхад» як великий фаворит, але в перерві програвав своїм місцевим суперникам з рахунком 1:0.

Маркус Рашфорд приголомшив стадіон «Етіхад Стедіум» у тишу, забив приголомшливий стартовий гол, перевівши «Манчестер Юнайтед» лідерство, і поки що стійка команда «червоних дияволів» трималася твердо.

Хааланд пропускає абсолютний ситер проти Манчестер Юнайтед

Але форвард «Сіті» Ерлінг Хааланд мав величезний шанс зрівняти рахунок під час перерви, але незрозумілим чином промахнувся, коли забити було легше.

Філ Фоден головою перекинув м’яч через лицьову частину воріт на шляху Хааланда, але гравець норвезької збірної якимось чином перекинув м’яч над штангою, а не в порожні ворота, лише з двох ярдів.

Легенда «Манчестер Юнайтед» Рой Кін, який працює над грою як експерт у студії Sky Sports, назвав цей промах «неймовірним».

Але колишній одноклубник Кіна по «Юнайтед» Гері Невілл, який коментує гру, запитав, чи не намагався Хааланд бути занадто розумним, завершуючи.

«Боже мій», — вигукнув Невілл. «Що він щойно зробив? Ви не можете повірити, що Ерлінг Хааланд поставив це вище планки.

«Це вражаюча річ, яку ми щойно побачили. Хааланд намагається забити його у верхню частину сітки? Він намагається бути занадто розумним?»