Джеймі Каррагер звинувачує Гері Невілла в тому, що він влаштував вірусне святкування Манчестер Юнайтед

Джеймі Каррагер звинуватив Гері Невілла в організації його вірусного відео святкування переможного матчу Манчестер Юнайтед проти Ліверпуля на останній хвилині чвертьфіналу Кубка Англії.

Перемога Амада на 121-й хвилині, а потім його червона картка на 122-й хвилині , привела «Олд Траффорд» у захват, коли вони перемогли своїх запеклих суперників з рахунком 4:3 в останні секунди додаткового часу.

Пенальті здавалися неминучими, поки Алехандро Гарначо не вибрав 21-річного гравця, який спокійно пробив Каоімхіна Келлехера.

Невілл, як і багато вболівальників Ман Юнайтед, був охоплений шаленими святкуваннями. Колишній капітан клубу опублікував у соціальних мережах відео, на якому він кричить від захвату після голу.

Джеймі Каррагер: Свято Гері Невілла влаштували

Тепер Каррагер заявив, що святкування Невіла було вигаданим, після того як він припустив, що 49-річний хлопець натиснув кнопку перемотування, щоб записати відео.

Відповідаючи на твіт із проханням «оцінити» свято, Каррагер написав: «Я не впевнений, що це можна перемогти!

«Надзвичайно надмірно, не лише через звукові ефекти, а тому, що він перемотав його назад на свій Sky+ [супутникову приставку], щоб сам знімати відео!!!!!!»

Це не перший раз, коли Каррагер висловлюється щодо звинувачень у «надмірному святкуванні». Експерт Sky Sports розбурхав “Арсенал” після того, як висловив критику щодо витівок Мартіна Одегарда під час їхньої перемоги над “Ліверпулем” (3:1).

Капітан “Арсеналу” помінявся місцями з клубним фотографом, щоб сфотографувати його зі зміною ролей, до великого роздратування Каррагера.

Однак Одегаард дав ідеальну відповідь Каррагеру, коли незабаром після цього в студії Sky Sports виникла ця тема.