Джеймі Каррагер стверджує, що вердикт, винесений у зв’язку з суперечкою про пенальті в “Арсеналі”, був прийнятий на основі “здорового глузду”.

За словами колишнього захисника Ліверпуля Джеймі Каррагера, рішення арбітра не призначати пенальті мюнхенській Баварії під час чвертьфіналу Ліги чемпіонів з Арсеналом було результатом «здорового глузду».

Після того, як арбітр дав свисток на те, щоб «Арсенал» виконав удар, Давид Райя передав м’яч захиснику Габріелю Магальясу, який негайно перевів його в штрафний майданчик.

Незважаючи на приглушені заклики кількох гравців мюнхенської «Баварії», арбітр Гленн Нюберг відхилив протести та дозволив центральному захиснику самому виконати удар.

У той час як тренер Баварії Томас Тухель стверджував, що його команда заслуговує на пенальті після гри, Каррагер заявив, що рішення арбітра було правильним.

«Що стосується інциденту, він написав у X (раніше відомий як Twitter), що суддя керувався здоровим глуздом».

«Плутанина з ударом від воріт, коли поблизу не було мюнхенців, не дало «Арсеналу» жодної переваги. Було б прикро, якби така ситуація сталася проти них, особливо в чвертьфіналі Ліги чемпіонів».

«Каррагер відповів на заяву вболівальника про те, що «Арсенал» хотів би пенальті, якби ситуація змінилася, похвалив арбітра за те, що він не був надто суворим і продемонстрував співчуття до обставин, а не суворе дотримання правил».

На стадіоні «Емірейтс» «каноніри» не змогли здобути перемогу, а натомість зіграли внічию 2-2 командою гостей у першому матчі матчу. Букайо Сака забив стартовий гол на 12-й хвилині, але лідери Прем’єр-ліги зрівняли рахунок завдяки голам Сержа Гнабрі та екс-гравця Тоттенхема Гаррі Кейна.

Команда Мікеля Артети зрівняла рахунок на 76-й хвилині завдяки голу Леандро Троссара, але більше суперечок виникло в штрафному майданчику, оскільки на останній хвилині матчу воротар Баварії Мануель Нойєр підбив Букайо Саку.

Незважаючи на те, що арбітр не призначив пенальті, VAR не запропонував перевірку на полі до того, як невдовзі після цього пролунав свисток основного часу.

Сака не міг повірити в рішення арбітра, і помічник тренера «Арсеналу» Альберт Штуйвенберг був змушений перешкодити 22-річному гравцю зіткнутися з офіційною особою на полі після матчу.

Таким чином, «Арсенал» вирушить на «Альянц Арену» в середу, 17 квітня, усвідомлюючи, що він повинен перемогти команду німецької Бундесліги, щоб пройти до півфіналу Ліги чемпіонів. Переможець матчу “Ман Сіті” – “Реал” стане їх суперником у наступному раунді.

Подібним чином команда Пепа Гвардіоли зараз перебуває в глухому куті після першого матчу, оскільки вони зіграли захоплюючу нічию 3-3 на стадіоні Сантьяго Бернабеу.