Джеймі Каррагер наполягає, що правила Прем’єр-ліги зіграли важливу роль у перемозі Ліверпуля

Джеймі Каррагер стверджує, що Юрген Клопп не має собі рівних у використанні правила Прем’єр-ліги щодо п’яти замін. Він вважає, що це зіграло важливу роль у тріумфі «Ліверпуля» над «Шеффілд Юнайтед», що поділяє колишній гравець «червоних».

Починаючи з сезону 2022/23, команди Прем’єр-ліги отримали дозвіл робити п’ять замін під час матчу, на відміну від попереднього обмеження в три. Після перемоги «Ліверпуля» над «Шеффілд Юнайтед» з рахунком 3:1 Каррагер заявив у соціальних мережах, що Клопп неперевершено вміє проводити додаткові заміни.

Опублікувавши публікацію на X (раніше відомий як Twitter), він заявив: «Знову в цьому сезоні запасні «Ліверпуля» були вирішальними, і Клопп засвоїв правило п’яти замін більше, ніж будь-хто інший».

Ліверпуль вийшов вперед на Енфілді на 17-й хвилині завдяки голу Дарвіна Нуньєса. Однак господарі поля зіткнулися з невдачею на 58-й хвилині, коли «Блейдс» зрівняли рахунок завдяки автоголу Конора Бредлі.

Незважаючи на те, що команда знаходилася в кінці Прем’єр-ліги, команда виявилася важким суперником для команди Клоппа. У результаті німецький наставник був змушений робити заміни зі своєї лави у другому таймі.

Клопп, який покине Ліверпуль після закінчення сезону, замінив чотирьох гравців, перш ніж господарі відновили свою перевагу завдяки вражаючому голу Алексіса Мак Аллістера на 76-й хвилині.

Незважаючи на пізню спробу Коді Гакпо, Ліверпуль зберіг своє перше місце в лізі, ударивши головою на 90-й хвилині. Гол став можливим завдяки блискучому пасу від іншого, що вийшов на заміну, Енді Робертсона.

Використання Клоппом замінників Ліверпуля було вирішальним у забезпеченні перемоги, що дозволило їм перевершити Арсенал і повернути собі перше місце.

У неділю, 7 квітня, “червоні” зустрінуться з запеклим суперником “Манчестер Юнайтед”, зберігаючи перевагу в два очки над “канонірам”.