Кайрі Ірвінг приголомшив уболівальників НБА абсурдною перемогою над Ніколою Йокічем

Зірка “Даллас Маверікс” Кайрі Ірвінг приголомшив уболівальників, втопивши безглуздий удар над колишнім MVP НБА Ніколою Йокічем.

Маверікс відставали на три очки в перерві, але вражаючі виступи Луки Донціча та Кайрі Ірвінга у другому таймі повернули Даллас.

Наприкінці четвертої чверті Доньчич виконав триочковий кидок, який зрівняв рахунок, перш ніж Ірвінг взяв кермо в останній грі.

Хитрий охоронець отримав передачу, працював ліворуч, поки годинник цокав, і якимось чином підключився до лівого переможця гри, коли пролунав зумер.

Ірвінг чудово б’є над Йокічем

Ірвінг все ж таки знайшов спосіб нанести удар через розпростерті руки колишнього MVP НБА .

Ірвінг, природжений гравець-правша, використав свою руку, щоб закріпити перемогу, зробивши це одним із найабсурдніших фінальних ударів за останній час.

Лава Маверікс спалахнула після того, як удар пройшов крізь кільце. Одноклубники Ірвінга кинулися на корт, щоб обійняти зіркового захисника.

Вболівальники Далласа швидко похвалили героїку Ірвінга наприкінці гри. Дехто навіть називав це найвидатнішим кадром, який вони коли-небудь бачили.

Вболівальники також звернули увагу на реакцію Донціча на переможця гри, оскільки суперзірка Маверікс не повірила після перемоги Ірвінга.

Багаторічний аналітик ESPN Стівен А. Сміт також поділився своїми думками щодо зумера, назвавши Ірвінга «особливим».

Ірвінг закінчив день з 24 очками, дев’ятьма передачами і сімома підбираннями. Його останній удар у грі назавжди залишиться в пам’яті вболівальників Mavericks.

Ця перемога привела Даллас до 39-29 у регулярному сезоні НБА. Це ставить команду в нічию за бажане шосте місце посіву на Заході.

Маверікс намагатимуться продовжити свій переможний шлях, сподіваючись уникнути плей-ін турніру, який складається з сьомого по десяте місце посіву в кожній конференції.