Фанати Ліверпуля розлютили Арсенал після того, як помітили ганебну аварію в Лізі чемпіонів

Вболівальники Ліверпуля швидко відзначили, що зображення, яке використовувалося для святкування проходження Арсеналу у чвертьфінал Ліги чемпіонів, містило зображення їхньої команди, яка піднімає трофей, а не канонірів.

“Арсенал” вийшов у фінал вісімки головного турніру Європи, перемігши “Порту” з рахунком 4:2 по пенальті.

Удар Леандо Троссарда в першому таймі означав, що команда Мікеля Артети виграла матч з рахунком 1-0, зрівнявши загальний рахунок 1-1, а кінцевий переможець вирішувався з точкових ударів.

Девід Рая зміцнив свій статус героя вечора, зробивши два чудові сейви після пенальті, щоб допомогти своїй команді вперше за 14 років пройти до чвертьфіналу.

Вболівальники Ліверпуля висміюють Арсенал через помилку з трофеєм Ліги чемпіонів

Щоб відсвяткувати цю віху, британські мовники TNT Sports розмістили в соціальних мережах зображення, виготовлене на замовлення.

Однак у верхньому правому куті зображення одразу ж виникли підозри, коли підняли трофей Ліги чемпіонів .

«Арсенал» ніколи не вигравав сучасну версію турніру, наблизившись ближче всього в 2006 році, коли вони програли «Барселоні» з рахунком 2:1 у фіналі, коли вболівальники почали сумніватися, звідки взявся трофей.

Вболівальники «Ліверпуля» швидко зрозуміли, що насправді це обрізана фотографія їхнього успіху під керівництвом Юргена Клоппа у 2019 році.

Минуло небагато часу, перш ніж вболівальники почали вказувати на нещасний випадок, оскільки вони із задоволенням нагадували «Арсеналу», що вони ще не отримали трофей.

«Арсенал» приєднується до «Ман Сіті» в матчі чвертьфіналу, який відбудеться в п’ятницю об 11:00 за Гринвічем, 4:00 за тихоокеанським часом і 7:00 за східним часом.

Барселона, мюнхенська Баварія, Парі Сен-Жермен і Реал Мадрид також пройшли кваліфікацію, а переможці матчів Атлетіко Мадрид – Інтер Мілан і Боруссія Дортмунд – ПСВ Ейндговен заповнили останні два місця.