Фанати Манчестер Юнайтед вітають Амада за “найкращу червону картку в історії” після епічної перемоги Ліверпуля

Фанати «Манчестер Юнайтед» у соціальних мережах похвалили Амада за те, що він забив переможний гол проти «Ліверпуля» у чвертьфінальному матчі Кубка Англії на «Олд Траффорд» на 121-й хвилині, незадовго до того, як йому показали червону картку за його святкування.

Команда Еріка тен Хега здобула перемогу в грі на віки, коли «Ман Юнайтед» переміг «Ліверпуль» з рахунком 4:3 і забезпечив собі поїздку на «Вемблі» як півфіналіста Кубка Англії.

Здавалося, що гра наближалася до пенальті, а на 120-й хвилині сторони звели рахунок 3-3.

Проте в доданий час додаткового часу Амад забив пас Алехандро Гарначо, щоб закріпити перемогу, викликавши шалені святкування на Олд Траффорд.

Амаду показали червону картку в перемозі Манчестер Юнайтед над Ліверпулем

Ейфорія на трибунах перекинулася на поле, коли Амад зняв футболку, щоб відсвяткувати свій переможний гол . Проте вже отримавши жовту картку, 21-річний гравець отримав другу жовту картку, і згодом йому довелося піти в тунель.

Практично нечувано, щоб футболіста вигнали, а вболівальники його хвалили після гри, але це саме той прийом, який отримав Амад, оскільки вболівальники не могли не висловити свою радість тим, що вони вважали найкращим червоним картку будь-коли.

Після матчу Амад розповів, що «забув», що вже отримав жовту картку, але всі його товариші по команді підійшли до нього в роздягальні, щоб відсвяткувати стильно.

Завдяки геройству Амада «Ман Юнайтед» зустрінеться з командою чемпіонату «Ковентрі Сіті» у півфіналі на «Вемблі».

В іншому півфіналі “Ман Сіті” проти “Челсі” у суперважкій вазі між двома грандами Прем’єр-ліги.