Напружена розмова зірки Манчестер Юнайтед Каземіро з уболівальниками Челсі стала вірусною

З’явилися вірусні кадри, на яких видно, як зірка “Манчестер Юнайтед” Каземіро веде напружену розмову з уболівальниками “Челсі”, перебуваючи на лаві запасних під час поразки його команди на “Стемфорд Брідж” з рахунком 4:3.

Незважаючи на те, що «Ман Юнайтед» тримав перевагу 3-2, зрештою поступився Коулу Палмеру з «Челсі», який забив на 100-й та 101-й хвилинах, викликавши бурхливі святкування в західному Лондоні.

Каземіро був замінений на 75-й хвилині гри, його команда вела в один гол. Однак нещодавно в соціальних мережах з’явилося відео, на якому бразилець розмовляє з уболівальниками «Челсі», проходячи до лавки запасних.

Незважаючи на те, що кадри захоплюють лише останню половину розмови, вони зображують саркастичну відповідь Каземіро вболівальникам «Челсі», які, здається, були незадоволені тим, що 32-річний гравець затримав своє місце та закрив огляд тим, хто сидить за ним.

Можна помітити, як Каземіро неодноразово говорить «Вибачте, мій поганий, вибачте» у насмешливій манері. Сідаючи, він запитує вболівальників «Челсі», чи все зараз гаразд, і показує пальці вгору різним частинам домашнього вболівальника.

Незважаючи на те, що спочатку виграли з рахунком 2-0, вболівальники «Челсі» змогли відсвяткувати, оскільки їхня команда здобула перемогу в захоплюючому матчі. «Сині» зрівняли рахунок 2:2 до кінця першого тайму, але в другому таймі їм вдалося забити ще один гол і вийти вперед.

Незважаючи на те, що команда Еріка тен Хега, здавалося, готова забезпечити перемогу в Манчестері, фол Діого Далота проти Ноні Мадуеке в штрафному майданчику призвів до того, що Палмер успішно реалізував удар з точки, зрештою зрівнявши рахунок проти Андре Онани.

На 101-й хвилині Палмер забив четвертий гол “Челсі” за ніч, оформивши свій хет-трик лише через 82 секунди після свого попереднього голу. Цей матч запам’ятається як незабутня класика Прем’єр-ліги.

Ріо Фердинанд, колишній захисник Манчестер Юнайтед, був вражений тим, що він вважав непрофесіоналізмом свого старого клубу. У свої 45 років він не очікував стати свідком такої поведінки «червоних дияволів».