Зірки Манчестер Юнайтед підсмажили Дугласа Луїса після сумнозвісного святкування голу

Зірка “Манчестер Юнайтед” Алехандро Гарначо висміяв сумнозвісне святкування голу Дугласа Луїса під час поразки “Астон Вілли” з рахунком 2:1 від “червоних дияволів” у лютому.

У вирішальному матчі для шансів «Ман Юнайтед» потрапити в Лігу чемпіонів наступного сезону команда Еріка тен Хага вийшла вперед на «Вілла Парк» завдяки удару Расмуса Хойлунда на 17-й хвилині.

Господарі зрівняли рахунок завдяки подачі Луїса з кутового у другому таймі. 25-річний футболіст впав на коліна в штрафному майданчику та завдав шиммі перед захисниками «Ман Юнайтед» – свято, яке все ще має вплив більше ніж через місяць.

Переможець Скотта Мактомінея на 86-й хвилині зрештою призвів до того, щоб МЮ здобув усі три очки, але, здається, команда не забула витівок Луїса з того дня.

Гарначо очолює команду Манчестер Юнайтед на святкуванні Дугласа Луїса

На відео, опублікованому в соціальних мережах, Гарначо, Амад і Віллі Камбвала брали участь у тренуванні в Trafford Training Centre, інакше відомому як Carrington.

Видно, як Гарначо широко розводить руки й падає на коліна, повторюючи сумнозвісне святкування Луїса, а Амад і Камбвала швидко наслідують його приклад.

Незважаючи на грайливу жартівливість підлітків Ман Юнайтед, цілком можливо, що Астон Вілла посміється останньою в кінці сезону в травні.

Команда Унаї Емері посідає четверте місце, відриваючись від “Ман Юнайтед” на дев’ять очок, маючи набагато кращу різницю м’ячів (+18) у порівнянні з конкурентами, що входять до четвірки.

“Ман Юнайтед” наразі посідає шосте місце, залишилося зіграти лише 10 ігор, а “Тоттенхем”, який також сподівається на місце в головному турнірі Європи наступного сезону, випереджає їх на п’ятому місці з шістьма очками проти “червоних дияволів”.

У п’яти команд Прем’єр-ліги ще може бути шанс потрапити в Лігу чемпіонів, але це залежить від рейтингу коефіцієнтів наприкінці сезону.