Реакція Мікеля Артети переконує вболівальників Арсеналу, що Аарон Рамсдейл «закінчив» у клубі

Відповідь Мікеля Артети на реакцію Аарона Рамсдейла під час перемоги Арсеналу в серії пенальті над Порту в Лізі чемпіонів переконала деяких уболівальників, що час перебування воротаря в клубі наближається до кінця.

Цього тижня “каноніри” завершили своє 14-річне очікування місця в чвертьфіналі Ліги чемпіонів, повернувшись після розриву з рахунком 1:0 у першому матчі та обігравши “Порту” з рахунком 4:2 по пенальті на стадіоні “Емірейтс”.

Гол Леандро Троссара в першому таймі зрівняв загальний рахунок, а Давид Райя закріпив себе як героя Арсеналу ввечері, відбивши два пенальті під час серії пенальті.

Тепер команда Артети зустрінеться з мюнхенською «Баварією» в наступному раунді змагань, і деякі вболівальники стверджують, що команда з Північного Лондона має ключову перевагу в цьому матчі.

Фанати “Арсеналу” побоюються за Рамсдейла після реакції Артети

Після перемоги вболівальники поділилися своїми занепокоєннями щодо майбутнього запасного голкіпера Рамсдейла, після того, як Артету, здавалося, спіймали, коли він пильно дивився на 25-річного гравця під час виконання точкових ударів.

На нещодавно оприлюдненому кадрі під назвою «Bench Cam» на офіційному веб-сайті «Арсеналу» Артета дивиться на Рамсдейла, який святкував набагато пізніше, ніж решта групи, після першого сейву пенальті Раї.

Через тиждень після грубої помилки в матчі Прем’єр-ліги проти Брентфорда вболівальники вийшли в соціальні мережі, щоб поділитися своїми думками щодо останнього кліпу.

Ремсдейл, звичайно, був не єдиним гравцем, який святкував: вболівальники, ймовірно, надто уважно дивилися на односекундний погляд Артети на воротаря, який був надзвичайно напруженим моментом у сезоні Арсеналу.

Минулого уїк-енду 41-річний тренер навіть роздратувався через голкіпера, незважаючи на його помилку, яка дозволила Брентфорду забити.

Рамсдейл здійснив два чудових сейви у другому таймі, щоб утримати «Арсенал» у грі, про що Артета дуже добре розумів.

«[Я] справді щасливий, особливо тому, що він [Рамсдейл] зробив саме те, що він є, людина з величезною індивідуальністю та мужністю, дуже рішучий», — сказав він.

«Помилки – це частина футболу. Це те, як ви на це реагуєте, особливо для воротарів, це, мабуть, найважча позиція».

Наступний матч «Арсенал» відбудеться 31 березня, де він зіграє з суперником за титул «Ман Сіті» в апетитній сутичці на стадіоні «Етіхад».