MKBHD виграє Чемпіонат світу з фрісбі з переможним голом

MKBHD досяг надзвичайного успіху, вигравши Чемпіонат світу з фрісбі у складі збірної США, зокрема забивши вирішальний фінальний гол, щоб завоювати золоту медаль.

Незважаючи на те, що Маркес Браунлі в основному відомий як популярне обличчя одного з найбільших технічних каналів YouTube, він також є професійним гравцем у алтимат-фрісбі, який відкрито поділяє свою пристрасть до цього виду спорту. Він співпрацював з різними користувачами YouTube, демонструючи свою любов до алтимат-фрісбі.

Цей досвід нещодавно був висвітлений, коли Браунлі було обрано до складу збірної США для участі в Чемпіонаті світу 2024 року в Австралії, де він грав за їхню змішану команду.

Команда США завершила чемпіонат кількома золотими медалями, одна з яких була зароблена завдяки внеску Браунлі.

Під час чемпіонату в змішаному дивізіоні 7 вересня команда США зіткнулася з командою Канади у фіналі , перемігши їх раніше на турнірі з рахунком 15-6.

У матчі-реванші за чемпіонство команда США здобула ще одну перемогу над Канадою, вигравши з рахунком 15-8, а Браунлі забив останній гол і завоював золоту медаль.

В Ultimate Frisbee команда виграє, першою забивши 15 голів, і Браунлі забив вирішальний гол, коли матч наближався до 83 хвилини гри.

Під час фіналу Браунлі також асистував у п’ятому голі в першому таймі, сприяючи перевагі збірної США 8-6 на той момент.

«Чемпіон світу ще не вразив мене», — написав Браунлі в твіттері після перемоги в чемпіонаті, супроводжуючи ролик свого останнього голу.

Протягом усього турніру команда США відзначалася в обороні, пропускаючи не більше 10 голів у будь-якому матчі, зрештою забезпечивши собі золоті медалі у Відкритому дивізіоні, Жіночому дивізіоні та Відкритому дивізіоні Guts.