Матч Pro CS2 триває так довго, що гравцям потрібна перерва у ванній кімнаті в середині карти

Професійний матч у Counter-Strike 2 тривав неймовірних 2 години 50 хвилин, що вимагало від гравців перерви в туалеті під час карти, таким чином побивши рекорд найдовшого професійного матчу в грі.

Будь-хто, хто знайомий із напруженими матчами CS2, знає, що вони зазвичай тривають близько 30 хвилин, тоді як матчі в овертаймі можуть тривати до 40 або 50 хвилин, особливо в жорстких боях.

Однак цей матч між M80 і Fnatic під час ESL Pro League Season 20 встановив новий стандарт тривалості.

Матч розпочався на «Анубісі», де обидві команди продемонстрували однакову майстерність, завершивши перший тайм з рахунком 6-6. Під кінець основної частини рахунок був нічийним – 12-12.

Це створило основу для марафону овертаймів, і жодна команда не змогла здобути перемогу протягом раундів.

Під час 64-го раунду, у сьомому овертаймі та через дві години 25 хвилин матчу гравці призупинили гру, щоб запитати, чи потрібно комусь йти в туалет.

Гравець Fnatic, здоровий, запитав, чи хтось відчайдушно бажає відвідати туалет, що спонукало до одностайної згоди в лобі. Один із гравців M80 згадав, що відчуває потребу пройти останні 20 раундів.

Коли судді дозволили гравцям зробити перерву, вони вибухнули вітаннями, коли вони встали, щоб розтягнутися, а команда трансляції також взяла п’ятихвилинну перерву.

Після перерви матч перейшов у восьмий овертайм, де M80 остаточно здобули перемогу з рахунком 37-34.

M80 продовжили свій імпульс, щоб виграти матч із загальним рахунком 2-0, при цьому друга карта на Inferno також вимагала овертайму, але закінчилася з рахунком 16-13.