Збій PSN порушує ігровий процес EA FC 25 Squad Battles, Rivals і Champs

Користувачі PlayStation зіткнулися зі значними труднощами під час доступу до EA FC 25 Ultimate Team через постійний збій PSN, створюючи конкурентну перевагу для гравців Xbox у онлайн-режимах гри.

Режим Ultimate Team вимагає звичайних щотижневих зобов’язань, оскільки гравці беруть участь як у битвах загонів , так і в суперниках дивізіону, щоб накопичити цінні нагороди. Примітно, що 4 жовтня стартує перший сезон FUT Champions, що надає додаткові можливості для отримання наборів.

Найвідданіші геймери прагнуть проходити матчі в усіх режимах; однак збій PSN, який почався 30 вересня, перервав прогрес багатьох гравців.

Особливо постраждали битви загонів, оскільки на винагороди, які отримують гравці, впливає участь спільноти. Протягом тижнів із високою залученістю бали, необхідні для кожного рангу, збільшуються, тоді як вони зменшуються протягом повільніших періодів.

Оскільки гравці PlayStation стикаються з тривалим простоєм, користувачі Xbox скористалися можливістю завершити свої матчі та піднятися в рейтингу. Отже, коли гравці PS5 і PS4 повернуться, вони можуть виявити, що очки, необхідні для просування, значно зросли.

Деякі користувачі повідомили, що їх вигнали з матчу Squad Battles під час гри, що призвело до поразки, яка зараховується до їхніх 15 щотижневих матчів і приносить додаткові переваги гравцям на Xbox і ПК.

Скріншот рангів Squad Battles у EA FC 25
EA SPORTS / dexerto

«Вони вигнали мене під час Squad Battles, тож тепер мій рейтинг за тиждень зруйнований, оскільки ми майже не маємо жодної гри, щоб грати щотижня», — висловив Big-Discipline на Reddit.

Дивізіон Rivals також постраждав; багатьом гравцям було важко заробити необхідні 45 очок для головних винагород, а збій призвело до програних матчів і дорогоцінного ігрового часу.

«Я був 88 хвилин і 2 м’ячі вперед у «Суперниках»… аххххх», — нарікав інший розчарований гравець . «Досить важко здобути 15 перемог без цього».

Щоб потрапити в Лігу вихідного дня, гравцям потрібні три перемоги, а поразка через відключення підриває їхні шанси.

«Я виграв з рахунком 2-0 у грі на Чемпіонаті, яка принесла б мені третю перемогу, якби я закінчив», — згадав інший користувач Reddit . «Тепер я збираюся задушити останню гру, я просто це знаю».

Звіти показують, що PSN поступово відновлюється через кілька годин; однак для багатьох гравців EA FC 25 вплив уже може бути незворотним.