Ріо Фердинанд блискуче порівнює Коббі Майноо з легендою «Мілана» на тлі «особливого» вердикту

Надзвичайне зростання Коббі Майноо продовжилося в четвер увечері, коли він забив сенсаційний переможний гол за Манчестер Юнайтед у їхній перемозі над Вовками (4-3).

Здавалося, що «Юнайтед» втратив два очки, коли Педро Нето зрівняв рахунок для господарів за п’ять хвилин до компенсованого часу, але лише через дві хвилини «Юнайтед» повернувся вперед завдяки першому голу Майноо в Прем’єр-лізі.

Ця перемога підвела «Юнайтед» на вісім очок від першої четвірки перед поїздкою «Вест Хема» на «Олд Траффорд» у неділю.

Хвала Майну

Майноо сподіватиметься знову вийти в стартовому складі, оскільки «Юнайтед» прагне набрати обертів у своїй гонитві за кваліфікацією Ліги чемпіонів, і він піде в цю гру без того, щоб його порівнювали з великим гравцем усіх часів.

Виступаючи після переможного голу Майноо проти Вовків, легенда Юнайтед Ріо Фердинанд порівняв стиль Майну зі стилем Кларенса Зедорфа.

«Я не кажу, що він має такі ж здібності або що він є тим гравцем, але він передає мені відчуття Кларенса Зеєдорфа тим, як він може маневрувати у складних ситуаціях і як він маніпулює м’ячем», — сказав Фердинанд TNT Sports .

«Іноді він використовує своє тіло, але потім зміщує його і просовує через ноги Кілмана… красиво. Іноді він невловимий, а також контроль і усвідомлення, щоб мати можливість вибрати своє місце там… деякі гравці бачать там фари та задні сторінки й думають: «Я збираюся це зробити», — і він просто пестив це. »