Ріо Фердинанд критикує Манчестер Юнайтед за брак професіоналізму в поразці Челсі

Ріо Фердинанд заявив, що якби Манчестер Юнайтед був більш зосередженим і дисциплінованим в останні моменти, вони могли б перешкодити Коулу Палмеру забити переможний гол у поразці Челсі з рахунком 4-3.

Незважаючи на перевагу 3-2 на 99-й хвилині, Манчестер Юнайтед не зміг втриматися, оскільки Челсі забив два голи на 100-й та 101-й хвилинах, що призвело до драматичної перемоги команди Еріка тен Хега.

Палмер забезпечив переможний гол швидким ударом з кутового, оскільки гравці МЮ не змогли відповісти на загрозу та не дати гравцеві Челсі забити. Це стало розчаруванням для Фердинанда, який не міг повірити, що його колишня команда не змогла належним чином захиститися від суперника.

Фердинанд у розмові з TNT Sports зазначив, що МЮ втратив концентрацію. Він підкреслив важливість концентрації в цих іграх під високим тиском, заявивши, що серед усього хаосу вкрай важливо мати гравців, які повністю залучені та зосереджені.

Під час подачі кутового всі погляди прикуті до штрафної, але Коул Палмер непоміченим непоміченим пробирається до кутового. Він є справжньою загрозою, більш небезпечною, ніж будь-який інший гравець на полі. Без жодного спротиву він може вільно розгулювати.

«Хоча це й відбивало, якщо хтось зосереджений, професійний і усвідомлює серйозність ситуації, він не повинен був дозволити гравцеві суперника отримати контроль і повернути. Такі прорахунки не можна допускати на такому рівні конкуренції».

До 19-ї хвилини “Челсі” вже забезпечив перевагу в два м’ячі, забивши Конор Галлахер і Палмер.

Незважаючи на відставання, Ман Юнайтед швидко відповів і зумів зрівняти рахунок 2-2 перед перервою. Голи Алехандро Гарначо та Бруну Фернандеса були забиті протягом п’яти хвилин, щоб повернути “червоних дияволів” у гру.

На 67-й хвилині Гарначо забив свій другий гол за ніч, давши команді Тена Хага сильні шанси закріпити всі три очки. Однак на 100-й хвилині було призначено пенальті на користь Палмера після того, як вважалося, що Діого Далот сфолив проти Ноні Мадуеке в штрафному майданчику. Палмер успішно реалізував пенальті, зрівнявши рахунок 3:3.

Лише за 82 секунди Палмер зробив свій перший хет-трик у старшому клубі, коли його знайшли на краю штрафної після вмілої подачі з кутового «Челсі». Незважаючи на зусилля гостей, вони не змогли вчасно відреагувати, і удар 21-річного гравця, який був відхилений, пройшов повз Андре Онана, викликавши радісні святкування на Стемфорд Брідж.