Хто виступить у перерві на Суперкубку LVIII?

НФЛ призначив легенду ритм-енд-блюзу головним виконавцем шоу у перерві на Суперкубку LVIII.

Неділя Суперкубка вже на горизонті, оскільки вболівальники НФЛ з усього світу готуються до гарячої битви між Канзас-Сіті Чіфс і Сан-Франциско 49ерс.

Це знаменує собою матч-реванш Super Bowl LIV, коли «Чіфс» перемогли «49ers» з рахунком 31-20 після дефіциту в 10 очок у четвертій чверті, що принесло Патріку Махоумсу перший чемпіонський перстень у його кар’єрі.

Обидві команди домінували протягом цього постсезону. Але Сан-Франциско, очолюване зіркою прориву Броком Перді, вступить у цей матч як фаворит.

Однак деякі вболівальники вже очікують шоу у перерві Super Bowl LVIII. На щастя для них, НФЛ призначила відомого виконавця, який буде виконувати перерви між таймами.

Хто співає у перерві у шоу Super Bowl LVIII?

Ашер Реймонд IV, більш відомий просто як Ашер, виступить на тарілці. Він виріс, співаючи у своєму церковному хорі, перш ніж у 1990-х і 2000-х роках став відомим R&B-виконавцем.

Завдяки діамантовій сертифікації альбому «Confessions» Ашер закріпив своє місце як один із найуспішніших виконавців у світі. Він використав цей успіх у двох виступах на співочому конкурсі NBC «The Voice», навіть вигравши шостий сезон шоу.

Super Bowl LVIII проходить у Лас-Вегасі, штат Невада, у якому Ашер проживав більшу частину минулого року, виступаючи щотижня з середи по суботу.

Ашер вважає, що час, проведений у Вегасі, відновив пристрасть до створення нової власної музики. Його альбом під назвою «Coming Home» дебютував 9 лютого, ставши першим студійним альбомом зірки з 2016 року.

Багаторазовий володар Греммі отримав позитивні відгуки від шанувальників після оголошення, дехто сказав, що вони налаштовуються на Super Bowl LVIII лише для того, щоб подивитися шоу Ашера у перерві.

Велика гра запланована на 11 лютого о 18:30 за східним часом, 15:30 за тихоокеанським часом і 23:30 у Великобританії. Немає встановленого часу для початку виступу Ашера, тому уважно стежте за подією.